+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

ZTE Blade A612 - pouzdro na mobil Wallet Book Fantastic - miluju paris (362428)

Cena: 349 Kč
Dostupnost 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 69 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Mohlo by se vám také líbit

Wallet Book Fantastic s motivy

Stylový kryt na mobil ZTE Blade A612

Novinka na poli knížkových obalů nese název Wallet Book Fantastic. Wallet Fantastic znamená peněženka. Uvnitř otevíratelného křídla skutečně najdete dva otvory pro kreditní kartu, vizitky nebo nějaký identifikační doklad. Přidanou hodnotou tohoto pouzdra na mobil tedy je, že dokáže posloužit i jako základní peněženka. Kryty na mobil Wallet Book Fantastic kombinují několik materiálů a mohou se pyšnit několika šikovnými funkcemi. Vnitřní pouzdro z průsvitného silikonu je vytvořené na míru vašemu ZTE Blade A612. Pouzdro telefon pevně obemkne a uchytí, takže se ani nehne. Výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být, takže telefon budete moci ovládat tak, jak jste zvyklí. Měkká šedá vnitřní vrstva je tu od toho, aby chránila displej před poškrábáním. V případě knížkových obalů je poničení méně pravděpodobné, ale pokud chcete získat jistotu, že displej bude za všech okolností v bezpečí, doporučujeme zesílit ochranu nákupem kvalitní fólie nebo tvrzeného skla. Třeba z naší nabídky.

Originální vzhled

Efektivní ochrana

Vnější obal se dokáže vypořádat se všemi nástrahami každodenního používání jako jsou škrábance, oděrky, špína či rovnou otisky prstů. Je strukturovaný, takže z rukou jen tak nevyklouzne. Otvory, kterými disponuje, usnadňují například oblíbené focení. Zadní část obalu vychází vstříc každému, kdo rád používá svůj ZTE Blade A612 ke sledování videí nebo filmů. Je totiž lomená, takže pouzdro jde snadno proměnit v praktický stojánek jaký známe třeba z tabletů. Magnet, který přidržuje pohyblivé křídlo uzavřené, je dost silný na to, aby zabránil samovolnému otevření. Vyberte si jeden ze 150 motivů pro váš osobní Wallet Book Fantastic. Nabízíme něco pro milovníky grafiky, hyperrealistické fotografie, čiré abstrakce či jejich kombinace. Elegantní, hravé, bláznivé i decentní pouzdra mohou posloužit vašemu vlastnímu ZTE Blade A612 anebo jimi můžete udělat radost někomu ze svých blízkých. V tak pestré nabídce si jistě vyberete.  Díky šikovnému uspořádání vlastně věnujete dva dárky v jednom. Je to přeci obal na telefon a malá peněženka v jednom.  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 69 Kč 99 

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 75 Kč 105 

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

Žádné připomínky
Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.

Koupit jako sadu