Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Xiaomi Redmi Note 4 Pro - obal na mobil Wallet Book - černá (359730)

Hodnocení: 4.6   (5)
Cena: 349 Kč
Vyberte barvu:
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 69 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Mohlo by se vám také líbit

Široká nabídka knížkových obalů Wallet Book

Stylový kryt na mobil Xiaomi Redmi Note 4 Pro

Knížkové obaly opět dokázaly, že jim inovace nejsou cizí a připravily pro vás novinku s označením Wallet Book. Jde o velmi elegantní kryty na mobil s rozevíratelným křídlem a spoustou užitečných funkcí navíc. Uvnitř pouzdra na mobil najdete obal z vysoce kvalitního a odolného TPU. Toto průsvitné pouzdro disponuje všemi nezbytnými výřezy přímo na váš Xiaomi Redmi Note 4 Pro. Na mysli máme nejen prostor pro ovládací tlačítka a funkční prvky jako je kamera, ale také výřez pro reproduktor či síťové a jiné připojení. Do tohoto vnitřního pouzdra pevně uchytíte svůj Xiaomi Redmi Note 4 Pro, takže zůstane v bezpečí. Vnější obal kombinuje dva materiály.

Originální vzhled

Efektivní ochrana

Vnitřní část, která přiléhá k displeji, je z měkkého šedého materiálu, který zabraňuje poškrábání displeje. Přesto vám doporučuje zabezpečení maximalizovat nákupem ochranného skla či fólie na displej. Dva otvory v pohyblivém křídle jsou jako dělané pro váš identifikační průkaz, kreditní kartu nebo třeba vizitku. Je jen na vás, co se do nich rozhodnete ukrýt. Vnější imitace kůže nabízí mnohem víc, než se na první pohled zdá. V první řadě je vyrobena v barvě černá. Tu můžeme nejlépe přirovnat k surovému, nebělenému hedvábí. Příměs třpytek vytváří velmi zajímavý efekt a dodává kapku elegance. Vnější pouzdro je ošetřené proti otiskům prstů. Strukturovaný, matný povrch dobře padne do ruky a znesnadňuje jeho vyklouznutí. Silný magnet zabrání samovolnému otevření. Zadní lom snadno změní pouzdro v praktický stojánek. Pouzdro je přímo určené pro váš Xiaomi Redmi Note 4 Pro. Jeho základním úkolem je chránit telefon ze všech stran před oděrkami, špínou a škrábanci. Této úlohy se umí zhostit s nebývalou elegancí. Jednoduchá barva ecru ozvláštněná jemným třpytem osloví každého, kdo si nelibuje ve výrazných motivech. Obaly Wallet Book mohou dělat radost vám anebo je můžete věnovat někomu z vašich blízkých jako milý dárek. Stačí, když si ověříte, že je skutečně majitelem telefonu Xiaomi Redmi Note 4 Pro.    Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 69 Kč 99 

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 75 Kč 105 

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Bullet, 22. listopadu 2019

  Beguile, 13. srpna 2019

  Jubilee, 26. července 2019

  Honzík, 22. června 2019

  Ygritte, 25. ledna 2019

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.