Xiaomi Mi 9T Pro - tvrzené sklo MyScreen Protector Diamond Lite Glass Edge Full Glue - černá (472832)

Hodnocení:  5.0
(4)
Cena: 369 Kč including VAT 23%
Dostupnost 4 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
Ochranné sklo MyScreen Diamond Lite Edge Full Glue

MyScreen Diamond Lite Edge Full Glue - tvrdost se vyplatí

 

Pokud chcete ochránit svou obrazovku chytrého telefonu opravdu spolehlivě, sklo MyScreen Diamond Lite Edge Full Glue je přesně pro vás. Jeho klíčovou vlastností je totiž tvrdost. Na Mohsově stupnici, která byla původně stanovena, aby měřila tvrdost minerálů, dosahuje toto ochranné sklo 9 stupně z 10 možných. Nic tvrdšího na trhu nenajdete. Tato tvrdost se projeví především zesílenou ochranou proti nejrůznějším oděrkám a škrábancům. Díky oleofobní vrstvě bude sklo DIAMOND GLASS L úspěšně čelit také všudypřítomným otiskům prstů. Nejen, že budou méně vidět, ale také je jednodušeji odstraníte.

 

MyScreen Diamond Lite Edge Full Glue vás navíc potěší:

  • optimálními rozměry
  • odolností proti poškrábání ostrými předměty
  • výřezy pro veškeré funkční prvky
  • nulovým vlivem na zobrazovací funkce
  • zlepšení dotykových funkcí díky oleofobní vrstvě
  • lepicí vrstvou pro pevnou fixaci
  • kompletním příslušenstvím pro snadné nasazení
Ochranné sklo pro telefon - dokonalá ochrana obrazovky

Obrazovkám jednoduše sedne

 

Tvrzená ochranná skla na mobily MyScreen Diamond Lite Edge Full Glue byla vytvořena s ohledem na ten který model chytrého telefonu. Rozumět si s nimi bude nejen svými rozměry, ale také nezbytnými výřezy například pro reproduktor, který je zpravidla umístěný v horní části displeje. Tato skla jsou také plně kompatibilní se zvoleným typem krytu na mobil. Spolu s ním získáte komplexní ochranu, která váš telefon nezajistí jen proti nástrahám každodenního zacházení, ale pomůže minimalizovat také následky případného pádu. Pokud k němu dojde, sklo by se mělo rozbít namísto displeje. Fungování telefonu přitom zůstane stejné, ne-li lepší. Díky oleofobní vrstvě, která chrání před otisky prstů, se vám bude po obrazovce mnohem snadněji pohybovat.

Ochranné sklo pro obrazovku smartphonu

Nasadit MyScreen Diamond Lite Edge Full Glue na displej je hračka

 

Součástí balení každého MyScreen Diamond Lite Edge Full Glue je kompletní výbava pro snadnou fixaci. Přesné usazení na místo vám usnadní přiložené samolepky, se kterými vždy trefíte nejen tvar, ale i veškeré výřezy. Lepicí vrstva se přitom postará o pevné uchycení. Pokud to však bude situace vyžadovat, sklo jde z obrazovky opět velmi snadno odstranit.


Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci