+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, obaly, pouzdra pro mobily - sbírka Příroda

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Inspirováno přírodou

Design pro obaly na mobily z řady Natural je inspirován přírodou. Tvůrci dekorů pro řadu Natural hledali krásu v drobných detailech. Zajímavé obrazy objevili v jemných vlnách na hladině jezerní hadiny i nekonečného moře. Všimli jste si někdy, jak umí být matka příroda ve své tvorbě kreativní? Zadívali jste se na list, nebo ranní mlhu, která se líně převaluje po horských kopcích? Pozorovali jste hladinu za ranního rozbřesku, kdy si s ní pohrává větřík? Milujete šumění lesa, když si léto podává ruce s podzimem? Pokud ano a milujete tyto chvilky, podívejte se i na obaly z řady Natural. Je možné, že některý z nich je vytvořen právě pro vás a váš telefon. Silikonové kryty na mobil sice vytvořili designéři, ale inspirovala je sama příroda.

Krásný design a kvalitní ochrana

Všechny kryty i pouzdra na mobil v designu Natural jsou vyrobeny z materiálů top kvality. Jsou to jemná silikonová pouzdra, která jsou příjemná na omak. Dobře se drží v ruce a dokonale padnou na jednotlivé typy mobilů. Obaly pro mobily v e-shopu Etuocz jsou vyráběny v rozměrech a tvarech jednotlivých modelů telefonů. Jen díky tomu mohou silikonové kryty dobře padnout na tělo telefonu a účinně ho chránit před mechanickým poškozením. Všechny otvory mají na správných místech. Nic tak neblokuje kamery fotoaparátů ani reproduktor.

Jednoduché nasazení na mobil a snadná údržba

Díky pružnému silikonu je snadno nasadíte na tělo mobilu. Silikonové kryty na mobil mají navíc další přednost a tou je jednoduchá údržba. Jakmile vám přijde, že je silikonový kryt na mobil příliš ušmudlaný, jednoduše ho sundejte z mobilu. Připravte si teplou vodu a saponát. Obal na mobil ve vodě umyjte a opláchněte. Pak už jen stačí kryt na mobil důkladně usušit. Nemusíte se bát, potisk pouzdra na mobil z řady Natural je kvalitní a mytím ho nepoškodíte. Tuto očistu můžete opakovat, kolikrát bude potřeba.