CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Univerzální šňůrky na mobil

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Šňůrka na telefon jako praktický společník pro každý den

Přemýšlíte o tom, jak si zjednodušit život, když máte plné ruce práce? Zavěste si svůj mobil na rameno, krk nebo jej noste jako crossbody kabelku. To vše díky stylovým řemínkům na smartphone, šňůrkám na telefon a elegantním řetízkům. Tyto doplňky představují jednoduchou, ale velmi efektivní cestu, jak odlehčit rukám. A zároveň vypadají naprosto dokonale. Hodí se hlavně při zaměstnání, ve kterém musíte být v terénu, pro ženy, které mají plné ruce práce v domácnosti nebo mnoho povinností kolem péče o rodinu. Také pro lidi, kteří nosí batohy a nechtějí si je neustále sundávat ze zad či pro mladší ročníky, které chtějí mezi přáteli zazářit s originálním doplňkem. V našem e-shopu naleznete šňůrky na mobil nebo řemínky pro každou příležitost a každý styl. Dodáváme je v různých barvách, délkách a velikostech. Stačí si jen najít to své. Hodila by se pro vás krátká šňůrka s trendovými korálky nebo spíše kožená visačka, díky které byste svůj telefon našli snáze v kabelce? Velmi trendovou záležitostí jsou také široké textilní šňůry v pastelových barvách, které zvýrazní rysy vašeho smartphonu nebo barvu obalu. Šňůra na telefon je nezbytností také pokud používáte voděodolné obaly na mobil, které by vám mohly ve vodě bez přichycení o zápěstí snadno odplout. Zvláštní kategorií jsou pak kožené řemínky na obal chytrého telefonu. Díky nim můžete svůj mobil nosit jako crossbody kabelku. V okamžiku se tak změní z kusu elektroniky v elegantní fashion kousek.

Přívěsky na chytrý telefon jsou stylovým doplňkem

Přívěsky na telefon nebyly ještě nikdy tak oblíbené, jako právě teď. Skvělým módním doplňkem mnoha influencerů se totiž staly krátké šňůrky s jasnými barvami plné barevných přívěsků nebo korálků. Přívěsek na váš mobil však může vypadat také elegantně. Dopřejte si například přívěsek s cestovatelským vzorem, začátečním písmenem jmen svých dětí nebo malým fotoaparátem. Můžete zvolit látkovou šňůrku, kovové provedení nebo velmi odolná vlákna, která vydrží i několik let bez újmy.

Šňůrky na telefon přinášejí řadu výhod

Zmizel vám už někdy telefon, aniž byste o tom věděli? Pak jste ho určitě neměli připevněný na šňůrce. Pokud totiž telefon při nákupu, nastupování do autobusu či v přeplněné tramvaji bezpečně visí za šňůrku na vašem krku, můžete v klidu fungovat bez obav z jeho odcizení. Se šňůrkou na mobil můžete také zapomenout na vyduté kapsy kalhot nebo širší střihy kvůli pohodlí. Užívejte si pocit pohody, aniž by vás v pohybu omezoval velký telefon v obtažených džínách. Navíc je běžné, že nám telefon při chůzi nebo jiných aktivitách vypadne z ruky nebo kapsy. Pokud se tak stane, je pravděpodobné, že se poškodí. Je to pak vždy nepříjemná ztráta, protože jsme nuceni nést náklady na opravu nebo koupi nového. Se šňůrkou na krk je telefon vždy v pořádku a v bezpečí. Usnadní vám hledání svého zařízení v tašce, přeplněné kabelce nebo všude tam, kam si mobil založíte. Látkové šňůrky mají obrovskou výhodu v tom, že je můžete kdykoli vyprat v případě znečištění, silikonové šňůrky zase jednoduše očistíte vlhkým hadříkem nebo dezinfekčním gelem. Všechny šňůrky na telefon z našeho e-shopu jsou vyráběny s maximální péčí o kvalitu materiálů a estetický design. Velice snadno se aplikují na telefon a jednoduše se z něj také skládají. Dodáváme je v originálním balení s veškerým potřebným doplňkovým příslušenstvím. Pořiďte je pro sebe nebo jako dárek pro své blízké. Velmi originální jsou i ladící šňůrky pro nejlepší přátele nebo zamilovaný pár. Ozdobte s nimi svůj telefon i vy, udělejte si z nich trendy doplněk nebo šňůrky na mobil využívejte jako čistě praktického pomocníka. Jen pozor, po několika týdnech používání si na ně tak zvyknete, že už se vám už nebude chtít používat mobil bez nich!