Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
SAMSUNG
SAMSUNG GALAXY S8
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Samsung Galaxy S8 - Samsung Starter Kit (313983)

Hodnocení: 4.5   (2)
Cena: 1 299,00 Kč
Dostupnost 3 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Mohlo by se vám také líbit

Sada příslušenství Samsung Starter Kit

Příslušenství pro mobil Samsung Galaxy S8

Korejský Samsung se rozhodl doprovodit svůj klíčový smartphone Samsung Galaxy S8 sadou, která obsahuje naprostou většinu myslitelných doplňků. Najdete v ní datový kabel microUSB nabíjecí, USB adaptér typu C, průsvitné plastové ochranné pouzdro o tloušťce pouhých 0,8 mm, které zachová tvar vašeho telefonu a díky patřičným výřezům umožní jeho dokonalé ovládání. Samozřejmostí je i jeden kus ochranné fólie pro větší zabezpečení vaší obrazovky. Sada Samsung Starter Kit dál obsahuje napájecí baterii power bank 5200 mAh ve stylové zlaté barvě. Zásobárna energie na cesty má ​​funkci rychlého nabíjení. Za pouhých 10 minut se odmění možností čtyřhodinového používání telefonu. Kromě toho má zabudované LED indikátory, které ukazují stav nabíjení. Design power banky našel inspiraci ve tvaru přístrojů řady Galaxy S, takže je velmi elegantní. Potřebnou šťávu jí dodáte pomocí kabelu USB, který je součástí sady nebo jiného kompatibilního kabelu připojeného k napájecímu zdroji nebo k počítači.  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Ríša, 15. prosince 2018

  Arnošt, 2. července 2018

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.