+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Samsung Galaxy S7 Edge - obal na mobil Forcell Slim Flexi - černá (76265)

Hodnocení: 5.0   (2)
Cena: 229 Kč
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 74 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Ochrana telefonu ve jménu elegance

Stylový kryt na mobil Samsung Galaxy S7 Edge

Pouzdra na mobil Samsung Galaxy S7 Edge, které se v naší nabídce skrývají pod označením Forcell Slim Flexi, můžete najít i pod označením flipové. Oproti knížkovým pouzdrům se neotvírají ze strany na stranu jako knížka, ale podélně, či odshora dolů. Obyčejně bývají opatřené klapkou s magnetem, aby pouzdro drželo pevně uzavřené, ale abyste ho zároveň dokázali snadno otevřít i s pomocí jedné ruky. Chce to jen trochu zručnosti, trpělivosti a cviku. Nejčastěji černou pravou či umělou kůži doplňují vnitřní silikonové kryty na mobil, které pozvedají ochranu vašeho telefonu na ještě vyšší úroveň. Telefon se do vnitřního pouzdra zaklapne a zůstane v něm pevně uchycený. Ovládání telefonu přitom zůstane stejně pohodlné a přístupné, jako bez obalu. Stačí jen pečlivě dbát na výběr značky a především typu zařízení. Vnitřní obaly na mobil z pružné umělé hmoty i vnější kryt z pravé či eko kůže jsou vždy opatřené výřezy pro ovládací a funkční prvky. Fotit, přijímat hovory, ladit hlasitost, nabíjet, propojovat telefon s jiným zařízením nebo vypínat obrazovku půjde i bez toho, aniž byste museli flipový obal sundávat. Současní výrobci bývají na své značky chytrých telefonů často po právu hrdí. Flipové obaly na mobil jsou proto dost často doplněné ještě výřezem, jehož jediným účelem je zobrazit právě značku zařízení. Velmi typické je to například pro společnost Samsung Galaxy S7 Edge, jejíž fanouškové patří mezi ty opravdu skalní. Prohlédněte si naši nabídku pouzder na mobil, jejichž společným jmenovatelem je zejména elegance a styl. Ocení je každý, komu záleží na tom, aby pouzdro na telefon působilo seriózním dojmem a zároveň poskytovalo cennému zařízení náležitou ochranu. Typicky půjde o podnikatele či osoby, které zastávají vysoké posty. Kromě renomovaných výrobců příslušenství pro chytré telefony najdete v naší nabídce i originální produkty od jednotlivých značek mobilních telefonů.  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Zásilkovna
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 Kč

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 74 Kč 104 Kč

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 Kč

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 84 Kč 114 Kč

PPL
1 - 2 pracovní dny 94 Kč 124 Kč

WE|DO kurýr
1 - 2 pracovní dny 94 Kč 124 Kč


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Kryštůfek, 4. května 2018

  Jeronýmek, 11. ledna 2017

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.
  • Typ krytu: flipové
  • Značka zařízení: Samsung
  • Model zařízení: Galaxy S7 Edge
  • Výrobce / Série: Forcell Slim Flexi
  • Barva / vzor: jednobarevná / bez vzor, černá