CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Samsung Galaxy S22 Ultra - kryt na mobil s vlastním motivem Glossy Case

Přidejte text
Arial Black
Black
Vaše obrazy
  Rozbalit
  Posílání obrázka...
  Hodnocení:  4.8
  (4)
  Dostupnost 4 ks  
  Dodání 48 h  
  Ceny dopravy od 79 Kč  
  Cena: Akční cena 524 Kč Běžná cena 749 Kč including VAT 23%

  Navrhněte si kryt s vlastním potiskem

  Pouzdro s vaším originálním obrázkem i správnými slovy pro váš smartphone Samsung Galaxy S22 Ultra

  Na vašem etuo.cz si můžete navrhnout pouzdro s vlastním motivem přímo pro váš telefon Samsung Galaxy S22 Ultra. Navrhování probíhá přes online aplikaci, kterou není nutné do žádného zařízení stahovat. Na pouzdro můžete vložit jeden nebo i více obrázků či fotek. Každý prvek, který se rozhodnete na vaše pouzdro umístit, je možné zmenšit, otočit nebo jinak upravit. Samotné navrhování příliš času nezabere. Jednoduše přidáte váš obrázek či obrázky a správně je na vzoru krytu pro vybraný model smartphonu uspořádáte.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 1

  Tento nástroj vám umožní vytvořit jakékoli pouzdro s vlastní grafikou, pokud dodržíte několik jednoduchých pravidel. Fotografie či obrázky by měly mít nejlepší možnou kvalitu. Neměly by být menší než 640 x 480 pixelů.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 2

  Samotný tisk se aplikuje na zadní plochu pouzdra na mobil. Jeho strany zůstanou průhledné. Tisk na krytech bude stálý a odolný proti oděrkám či vyblednutí, ovšem barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru. My do vašich objednávek nijak nezasahujeme. Proto se před odesláním vždy vyplatí zkontrolovat, zda jsou jednotlivé prvky rozmístěné skutečně tak, jak si je přejete.

  Glossy Case s vlastním potiskem

  Odolné a funkční pouzdro

  Při vytváření originálního pouzdra Glossy Case pro Samsung Galaxy S22 Ultra je vám k dispozici lesklá plocha, která zakrývá záda přístroje. Jde o vysoce odolné pouzdro vyrobené z materiálů, které zamezují poškození. Boky smartphonu zakrývá tvrzený silikon a zadní část plastová deska. Potisk, který nanesete, přijde na záda pouzdra, kde ho navíc ochrání speciální neabrazivní vrstva z průsvitného plastu s mírně lesklým povrchem.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 1

  Výhody pouzdra:

  • pružný a odolný materiál TPU na bocích
  • výřezy pro důležité prvky
  • plastová záda vyztuží tělo
  • snadné čištění
  • odolné proti deformacím
  • ochranná fólie zajistí trvalost tisku
  • odpovídající velikost

  Před tím, než objednávku dokončíte, si znovu zkontrolujte zvolený design. Pokud náhled neodpovídá vašemu designu, kontaktujte nás a my vám obratem pomůžeme problém vyřešit.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 4

  * Zadní strana obalu je na přesuny pokryta ochrannou vrstvou.    Informace o výrobci