Wood Case Case

Kryty s dekorem surového dřeva z řady Dřevěné obaly od Etuo.cz vynikají vysokou úrovní ochrany mobilu. Celá série obalů je vyrobena z materiálů, které ochrání mobily před různými poškozeními a zároveň promění vzhled mobilu netradičním designem. Vnější vrstva zadní části obalu je pokryta tenkou vrstvou přírodního dřeva s rytinou nebo bez. Vyhlazené dřevo má stále znatelnou strukturu, proto je každý kousek z řady Dřevěné obaly odlišný od ostatních. Je to díky jedinečné struktuře přírodního dřeva a jeho letokruhů.

SPECIFIKACE:

Wood Case


Wood Case

VYSOKÁ KVALITA

Obaly jsou vyrobeny z tvrzené silikonové pryže, zpevňující plastové vrstvy a s elastickým lemem z TPU materiálu. Povrch tvoří leštěné dřevo s jasnou strukturou přírodního materiálu.
Wood Case

PERFEKTNÍ TVAR

Obal ideálně kopíruje rozměry a tvar daného modelu mobilu. Všechny otvory pro konektory telefonu, překrytí tlačítek a výstupky na koncích silikonového lemu jsou na správných místech.Obaly s dekorem dřeva jsou ideální ochranou telefonu a zároveň nevšedním designovým doplňkem. Každý obal kolekce je ušit na míru danému modelu telefonu a díky tomu ideálně sedne na tělo zařízení bez odchlipujících se rohů. Dřevěný obal, přes použité množství vrstev, nezvětšuje tloušťku zařízení, což je skvělé. Dřevěné obaly se snadno udržují v čistotě. Hladké rohy silikonového pásu drží obal pevně na místě a ten se tak nesvléká ze zařízení. Zároveň se příjemně drží v rukou. Celá kolekce dřevěných obalů obsahuje 12 vzorů s nevšedními rytinami na 4 typech dřeva.

Celá řada dřevěných obalů má

12

zajímavých gravírovaných vzorů

Wood Case

Vyryté vzory jsou na dřevěných plátech

4

různých typů dřeva


 

 

VZORY PŘÍRODNÍHO DŘEVA


TŘEŠEŇ
DUB
OLŠE
OŘECH
BUKMOTIVY RYTIN: