ICONICON

Značka vznikla v roce 2016 kvůli touze po krásném a jedinečném designu. Tvoří ji obaly na mobil, které reagují na aktuální módní trendy. Proto každá kolekce představuje jeden proud a vypráví svůj vlastní příběh. Každou produktovou řadu zastupuje ambasador, který vám ukáže, jak můžete doplnit váš jedinečný styl. Jaká může být vaše sebevyjádření.


ICON


ICON

VYSOKÁ KVALITA

Flexibilní a nedeformující se materiál, který dobře chrání mobily, umí pohltit i energii nárazu při pádu.
ICON

IDEÁLNÍ VELIKOST A TVAR

Pro konkrétní model smartphonu. Má všechny výřezy pro funkční součásti i připojení konektorů.
ICON

POTISK S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Potisk je aplikován pomocí digitálního UV tisku s konvexní grafikou.

ICON

TRANSPARENTNÍ OKRAJE

Opticky zeštíhlují zařízení a vypadají skvěle bez ohledu na barvu pouzdra.
ICON

ELASTICKÝ MATERIÁL

Obal je vyroben z termoplastického polyuretanu (TPU).
Díky vlastnostem se podobá gumě, obal se při ohybání
vrací do původního tvaru. TPU velice dobře tlumí dopady,
vibrace a otřesy, díky čemuž je náš telefon
v případě pádu dobře chráněn.


Série Icon obsahuje

6

zajímavých sbírek
ICON

Každá řada Icon zahrnuje

12

jedinečných vzorů

ŘADA ECO STYLE:

ICON

ICON

Řada obalů inspirovaná přírodou a ekologií. Pokud vyznáváte eko trend, je tato kolekce určená právě pro vás. Série skvěle zapadá i do stylu boho a safari, tedy k oblečení z lehkých a prodyšných látek s jednoduchými střihy a jasnými barvami.


ŘADA BOHO:

Řada Boho kombinuje bohatý hippie design s originálním bohémským stylem! Kolekce tří originálních pouzder je určená pro ženy, které milují svobodu a barvy. Nejmódnější návrhy sezóny zamknuté v obalech dokonale ladí s každodenním oblečením. Řada Boho je krásný doplněk, který si zasloužíte.

MANDALA
BOHO LANDSCAPE
DREAMCATCHER
ŘADA AKVAREL:

ICON

Jemná dívčí série obalů, která odkazuje na akvarelové obrazy. Jemná grafika je navržená pro milovníky pastelových odstínů a ženského romantického stylu.


ŘADA GEOMETRIC ANIMALS:

Kolekce obalů inspirovaná minimalistickým geometrickým tetováním. Řada Geometrická zvířata navržená Agnieszkou Rogozinskou zahrnuje 3 originální návrhy, které jsou určené mužům, kteří věří sobě a svému stylu. Módní zvířecí motivy v kombinaci s originálními tlumenými barvami vytvářejí neostrý a zároveň univerzální design. Perfektní a stylový doplněk dokonale zapadne mezi aktuální trendy inspirované tetováním. Vyjádřete váš jedinečný styl a postarejte se o neobvyklý vzhled smartphonu.

ŘADA GRAFICKÁ

Elegantní řada obalů na mobily v kontrastních černých a bílých odstínech. Barevný trend, který se vrací na módní mola už od doby, kdy Coco Chanel poprvé navrhla černobílou kolekci. Nesmrtelná klasika pro váš smarphone, která doplní váš trendy styl.

ICON
ŘADA URBAN SAFARI:

Řada pouzder na mobily, která umožní každému muži vyniknout v městské džungli. Kolekce obsahuje kousky, které jsou variací na klasický maskovací vzor i obaly bohatší na barvy, které odkazují na styl safari. Styl kombinuje divokou přírodu a městské klima. Stylové pouzdro bylo vytvořené pro muže, kteří chtějí dojít dál než ostatní. Pusťte se stylově hluboko do městské džungle s kolekcí Urban safari.

ICON