CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Příslušenství pro hodinky, fitness a chytré náramky

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Náramky na chytré hodinky Apple Watch, Samsung Galaxy Watch a jiné

Krása inteligentních hodinek není pouze v jejich propracovaných funkcích, ale také v jejich vzhledu. Velkou výhodou je také to, že vaše smartwatch nemusí zůstávat nezměněny po celou dobu nošení. Otravuje vás už standardní pryžový náramek? Potom je čas na změnu! Například na náramek z nerezové oceli. Nebo z textilního materiálu či pryže v jiné barvě. Můžete si vybrat náramky s magnetickým zapínáním, klasickou přezkou nebo zapínáním s originálním Apple designem. Výběr je jen na vás, možností je spousta! Všechny náramky z našeho e-shopu přesně zapasují na vaše smartwatch rozměry i designem. Jsou lehké, a tak zbytečně nezatíží ruku ani při celodenním nošení. Náhradní náramky na smartwatch jsou odolné vůči odření, škrábancům, vrypům i jiným mechanickým poškozením a nezničí je ani vlhkost či nečistota. Navíc jsou nastavitelné na jakoukoli velikost zápěstí. Při používání nijak neovlivňují funkce zařízení a nemusíte je sundávat ani při bezkontaktním nabíjení. Všechny materiály jsou extra citlivé k pokožce a vyrobeny s ohledem na pohodlí, propracovaný design a jednoduchost manipulace.

Náhradní rámy na hodinky

Chcete-li „okořenit“ své inteligentní hodinky, zvolte cestu originálních náhradních nebo ochranných rámů na displej. Můžete si vybrat z mnoha materiálových i barevných provedení, která rozměry, výřezy i designem vždy perfektně zapasují na vaše hodinky. Náhradní rámy se na hodinky jednoduše instalují a je také snadné je z hodinek sundat. Právě proto jsou vhodným doplňkem, který můžete měnit dle své nálady nebo outfitu klidně i každý den. Pokud si zvolíte odolné rámy na hodinky z tvrzených materiálů, předejdete jakýmkoli poškozením a vaše zařízení zůstane v dobrém stavu po delší dobu.

Ochranné fólie a skla na smartwatch

Hodinky jsou zařízením, které je velmi křehké, ale zároveň dennodenně využíváno. Často se tak stává, že displej chytrých hodinek trpí nárazy, odřeními, vrypy nebo jiným mechanickým poškozením, které navždy snižují hodnotu zařízení. Nejednou se stane, že při tvrdších nárazech se hodinky zcela rozbijí. Abyste předešli těmto situacím, je vhodné používat na displej hodinek ochranné fólie nebo tvrzená skla. Jejich výhoda spočívá hlavně ve velmi tenké struktuře, kterou na první pohled ani nevidíte, ale která současně ochraňuje obrazovku hodinek od mechanických poškození i prachu a nečistot. Díky oleofobní vrchní vrstvě se k vašim hodinkám nedostane ani vlhkost a mastné otisky prstů. Fólie a ochranná skla na hodinky jsou 100% transparentní, nijak nemění zobrazení displeje ani vzhled zařízení. Zároveň zachovávají všechny dotykové vlastnosti. Jejich aplikace je díky doplňkovým setům velmi jednoduchá a rychlá, stejně pohodlně se z hodinek v případě poškození odstraňují. Máte možnost vybrat si mezi silnější ochranou displeje, kterou poskytují ochranná skla a nižším stupněm ochrany pomocí flexibilních fólií. Ideálním kompromisem mezi nižší cenou a ochranným stupněm příslušenství jsou hybridní obaly s propracovanými vlastnostmi vhodné pro všechny uživatele.

Ochranné obaly na chytré hodinky

Pokud i vy znáte ty situace, ve kterých je kvůli nárazům a otřesům ohrožena bezpečnost vašich chytrých hodinek, jistě přemýšlíte, jak je co nejúčinněji ochránit. Ideálním řešením je obal na hodinky, který je odolný vůči mechanickému poškození i nepříznivým vnějším vlivům, jako vlhkost, nečistoty, prach či mastnota. Ochranné obaly na hodinky tomu všemu díky odolným materiálům a citlivě vypracovanému designu zabrání. Zároveň se pro hodinky stanou stylovým doplňkem, který doplní každý váš outfit. Obaly na smartwatch vypadají na hodinkách velmi přirozeně a díky své nízké hmotnosti zbytečně nezatíží ruku. Hodinky s nimi můžete používat přesně tak, jak předtím a nebrání nabíjení ani používání jiných funkcí vašeho zařízení. V našem e-shopu si můžete vybrat z mnoha materiálových provedení od plastikových obalů přes pryžová pouzdra a silikonové kryty na hodinky až po obaly vytvrzené karbonovými vlákny. Vybírejte si vždy podle svého vkusu, ale také druhu hodinek a stupně ochrany příslušenství.