CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Příslušenství pro mobilní telefony a tablety

Chytrý telefon si žádá chytré pomocníky

S chytrým telefonem či tabletem přichází většina z nás do styku dokonce několikrát denně. Zvykli jsme si ho používat při studiu i k práci, k navigaci, zábavě i odpočinku a hodí se i jako doplněk k nejrůznějším koníčkům. Není divu, že k našim zařízením vznikla celá řada doplňků a příslušenství, které nám jejich používání usnadňují. Zařadili jsme je i do naší nabídky a stále ji aktualizujeme. Z velkého množství doplňků pro vás vybíráme pouze ty spolehlivé a kvalitní od prověřených dodavatelů anebo vašich oblíbených značek chytrých přístrojů jako je Samsung, Apple, Sony, Huawei nebo LG.

Pro milovníky sportu nabízíme praktická pouzdra na mobily. Pomocí nastavitelných popruhů je můžete připevnit na rameno nebo k pasu a užít si například běhání spolu se svou oblíbenou aplikací. Některá jsou dokonce vodotěsná, takže i ve vodě budete jako ve svém živlu. Pro všechny z vás, kteří nevydrží ani den bez poslechu oblíbených skladeb jsou připravené stylové bluetooth reproduktory pro smartphony nebo naopak sluchátka či bezdrátová sluchátka pro nikým nerušený poslech.

Redukce, kabely, nabíječky - výběr je opravdu pestrý.

Pokud jste stále na cestách, jistě oceníte sady handsfree pro bezpečnější jízdu. Přesuny vozem vám usnadní i správný držák na mobil anebo nabíječka pro telefony, tablety i navigace. Pracovní tempo s vámi budou držet stylusy, dotyková pera pro větší přesnost. Naše dokovací stanice potěší každého, kdo rád synchronizuje a propojuje nejrůznější zařízení. Pokud chcete povýšit zábavu na novou úroveň, jednoznačně vám doporučujeme 3D brýle. Díky naší výhodné nabídce máte virtuální realitu doslova na dosah.

Redukce, kabely, nabíječky nejrůznějších značek či paměťová karta samozřejmě nesmí v naší nabídce chybět. Stejně jako powerbanka, se kterou budete mít šťávu i při dlouhém pobytu mimo území zásuvek. Když už jsme u těch výletů, možná by se vám mohl hodit objektiv na mobil, se kterým získají vaše fotografie profesionálnější vzhled. Anebo selfie tyč, vaše prodloužená ruka pro selfíčka kdykoli a kdekoli. Výběr je opravdu pestrý, tak do toho.