CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Pouzdro na kreditní, doklady karty

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Samolepicí obaly na kreditky místo peněženky

Samolepicí obaly na kreditní karty se velmi rychle stanou neodmyslitelnou součástí vašeho mobilního telefonu a všech vašich aktivit. Jsou tenké, flexibilní a nezabírají zbytečné místo navíc. Můžete do nich umístit platební kartu, identifikační doklady jako občanský či řidičský průkaz, kartu pojištěnce, kartu do jídelny či do knihovny, kartu od hotelového pokoje, na MHD nebo jakoukoli přístupovou nebo čipovou kartu. Nemusíte tak s sebou všude nosit celou peněženku a při rychlých nákupech, vybavování ve městě nebo při přemisťování po budově v práci či na schůzkách vám klidně stačí jen mobilní telefon.

Užívejte si výhod obalů na karty

Samolepicí obaly na karty nalepíte na zadní stranu svého telefonu, přitisknete a jste připraveni k používání. Ideální je, pokud je nelepíte přímo na telefon, ale na jeho obal. Váš telefon tak zůstane bez jakýchkoli otisků nebo stopách po lepicím povrchu pouzdra. Do obalu na karty se vejdou 2 až 4 karty v závislosti na tom, z jakého materiálu je pouzdro vyrobeno. Plastikové obaly často udrží maximálně dvě karty, zatímco textilní kapsy zvládnou několik karet nebo sluchátka či mince. Velkou výhodou pouzder je, že jsou maximálně přizpůsobeny designu vašeho chytrého telefonu. To znamená, že s nimi můžete chytrý telefon používat tak, jak jste na to zvyklí bez omezování jeho funkcí. Týká se to nejen síťového, ale také bezdrátového nabíjení pomocí indukční technologie. Obaly na karty na mobilní telefon jsou lehké, takže vašemu zařízení zbytečně nepřidají na váze. U mnoha pouzder naleznete praktickou možnost vyjímání karet z vrchní i spodní části, což usnadňuje manipulaci, když s kartou potřebujete rychle zaplatit nebo ji jinak používat. Díky lepidlu po celé zadní straně obalu si můžete být jisti, že se vám pouzdro nikdy neodlepí při manipulaci. Také z něj jen tak nevypadnou karty, takže se na jeho bezpečnost můžete maximálně spolehnout. Telefonu nepřidává žádné zbytečné centimetry a klidně své zařízení vložíte s obalem i do kapsy džínsů. Lepicí obaly na karty vhodné pro telefon dodáváme ve standardizovaných velikostech, které přesně sedí na všechny druhy platebních karet. Vybírat můžete z několika barevných, velikostních i materiálových provedení.

Obaly na karty jako stylový doplněk telefonu

Velmi oblíbenou variantou jsou mezi našimi zákazníky silikonové obaly, které jsou tenké, odolné vůči oděrům a také vůči špíně, prachu a jiným nečistotám. Jednoduše se čistí, na telefonu působí nenápadně, a přitom velmi efektivně udrží vaše karty v bezpečí. Jejich velkou výhodou je také flexibilita, která se projeví hlavně při plnění pouzdra kartami. Pokud však chcete vsadit na eleganci, sáhněte po kožených pouzdrech na karty. Ty jsou o něco objemnější, zato však na mobilu působí elegantně, příjemně a zároveň jednoduše. Hodí se nejen pro běžné nošení, ale také pro společenské události nebo důležité obchodní mítinky. Plastikové obaly na karty vhodné pro nalepení na chytrý telefon jsou u nás jedničkou, protože jsou vysoce odolné díky TPU materiálům. Nezničí je tak ani nárazy či otřesy, kartám s nimi nehrozí poškození ani při vlhkosti či kontaktu s nečistotami. Některé z obalů z naší nabídky jsou kompatibilní s magnetickou technologií, takže s nimi klidně můžete svůj telefon připevnit také na magnetický držák v autě. Jiné zase mají připravený praktický vysouvací stojan, se kterým můžete pohodlně sledovat filmy nebo hrát online hry. Pokud chcete se svým obalem opravdu zazářit, vyberte si model se třpytkami nebo v jasných barvách. Krásně tak doplníte svůj styl o nový zajímavý doplněk. Obaly na karty mohou posloužit jako praktický pomocník, ale také jako dárek pro vaše nejbližší. Hodí se téměř na každý chytrý telefon na trhu stejně jako na tablety různých velikostí. Pouzdra se jednoduše nalepují a stejně jednoduše se odlepují v případě, že už je na mobilu nechcete nosit. Vše beze zbytků lepidla nebo jakýchkoliv nečistot.