+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade V2020 Smart

Obaly pro ZTE Blade V2020 Smart


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony ZTE Blade V2020, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký, hladký, klouzavý

Nedílnou součástí dnešních smartphonů jsou zadní kamery. Uživatelé si totiž velmi oblíbili možnost zachycovat zajímavé okamžiky ze svého okolí pomocí fotoaparátu nebo kamery. Od jednoduchého zadního objektivu se tato důležitá funkce posunula směrem k více čočkám, které zvyšují kvalitu snímků i záběrů. Zároveň s tímto trendem výrobci řešili potíž, jak stále složitější mechanismus kamer do telefonu vložit. Na trhu se objevily přístroje, které dokonce kvůli vystouplému ostrůvku pro zadní kameru telefon jednostranně převažovaly. Tento problém pomáhaly vyrovnat kvalitní obaly na mobil. Čínský výrobce ZTE se rozhodl, že to však nestačí. U své novinky z konce roku 2020, u telefonu ZTE Blade V2020 Smart, navrhl zadní čtvernou kameru, která splývá s tělem tohoto chytrého telefonu. Je to zajímavé řešení, ovšem samo o sobě ke zvýšení ochrany telefonu nestačí. Úhlopříčka telefonu má plných 6,82 palce, což je opravdu hodně. Třpytivé tělo je navíc velmi kluzké, takže nehod, které může tento přístroj potkat, je víc než dost.

Spolehlivá pouzdra na mobil ZTE Blade V2020 Smart

Na kluzké tělo i velké rozměry existuje jedno společné řešení: spolehlivé kryty na mobil. Ty z nabídky etuo.cz nerespektují jen rozměry telefonu ZTE Blade V2020 Smart. Počítají také s veškerým jeho rozvržením, jako jsou boční ovládací tlačítka, funkční prvky či vstupy. Telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Zásadně se však přitom změní několik věcí. Jednak telefon nebude ani při svých značných rozměrech tolik klouzat a pokud náhodou přeci jen z ruky vyklouzne, obal pád zmírní, takže následky budou minimální, pokud vůbec nějaké. Jednak dostane ochranu před oděrkami, škrábanci, špínou, tedy nástrahami, kterým musí chytré telefony čelit každý den. V neposlední řadě získá mimořádný vzhled zcela podle vaší volby. Obaly na mobil jsou totiž naše specializace. Nabízíme jich opravdu úctyhodné množství a další neustále přibývají. Abyste se v tak široké nabídce zorientovali, doporučujeme při nákupu pouzdra pro váš ZTE Blade V2020 Smart použít filtrování a zaměřit se výhradě na design.

Zjednodušte si vybírání

Nejvíce zástupců mají v našem e-shopu silikonové obaly na mobil. Ochranu poskytují nejen zádům a bokům přístroje, ale drobně vystupují i nad displej. Za dostatečnou ochranu to však nepovažujte. U všech krytů na mobil platí, že pouze kombinace s ochranným sklem či fólií poskytne všestranné zabezpečení. Knížkové či flipové kryty na mobil spojuje pohyblivé křídlo. Díky němu se násobí plocha, která může nést nějaký designový motiv. Tzv. bumper kryty vyznávají čistou eleganci, ale často potěší i praktickou funkcí navíc, jako je stojánek nebo kapsa na drobné doklady či bankovky. Kryty s gravírováním pracují s ražbou. Za podklad jednoho ze zajímavých motivů může sloužit kov, kůže či dřevo. Stačí si vybrat. Třpytivé, výjimečně odolné kryty na mobil anebo obaly, které mají plastický povrch nemusíme zvlášť rozvádět. Jejich hlavní přednost se skrývá v samotném názvu.

Vytvořte si jedinečný originál

Vedle bohaté nabídky nejrůznějších designů pro vás máme ještě jeden trumf. Také pro svůj ZTE Blade V2020 Smart můžete navrhnout kryt podle vašeho originálního návrhu. Kryty s vlastním motivem jsou čím dál oblíbenější zvláště jako dárek. Svým blízkým věnujete funkční doplněk, který ponese váš jedinečný rukopis. Vaší fantazii se přitom meze nekladou. Na zadní plochu, která svými rozměry i rozvržením přesně odpovídá smartphonu ZTE Blade V2020 Smart, můžete umístit jeden či více obrázků. Použít přitom můžete paměť svého zařízení, internet anebo naši galerii, kterou jsme vám pro tento účel exkluzivně zpřístupnili. Základní motiv či motivy je možné doprovodit vhodnými slovy, pomůže vám přitom příslušné tlačítko. Před odesláním ještě doporučujeme využít tlačítka na úpravu barevnosti pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může totiž v opačném případě zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete.