+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade V2020

Obaly pro ZTE Blade V2020


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony ZTE Blade V2020 Smart, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Poradí si i s otisky prstů

Značka ZTE se snaží útočit na trh především svou cenovou politikou. Za relativně rozumné peníze nabízí velice slušnou výbavu. V případě telefonu ZTE Blade V2020 je to mimo jiné čtverná kamera, vysoká výdrž baterie s rychlonabíjením nebo pokročilý Android s vlastní nadstavbou od výrobce. Také vzhledově se telefon velmi vydařil. Na zádech ho zdobí vlna, která hází duhové odstíny. Její dokonalý vzhled si však bohužel příliš neužijete. Telefon má sice celou řadu předností, ale také jeden zásadní nedostatek: velmi se na něm drží otisky prstů. Na vašem etuo.cz můžete tuto nedokonalost dokonale skrýt a vtisknout přitom svému smartphonu vzhled podle vašeho gusta. Pro model ZTE Blade V2020 jsme připravili obaly na mobil, které mu po všech stránkách sednou.

Pouzdra na mobil, která umí vše, co mají

Kdyby si obaly na mobil ZTE Blade V2020 měly poradit pouze s otisky prstů, bylo by to poněkud málo. My pro vás vybíráme pouze takové, které toho umí mnohem víc. V první řadě telefonu sednou. Nejen, že počítají s rozměry telefonu, ale také s jeho specifickým uspořádáním. Váš telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Kromě zmíněné ochrany před otisky prstů zabezpečí váš ZTE Blade V2020 před veškerými nástrahami, se kterými se může během zacházení a přenášení setkat. Na mysli máme nejrůznější oděrky, škrábance a špínu. Své dobré vlastnosti však prokáží i v případě pádu. Dovedou ho totiž utlumit. S trochou štěstí z toho váš smartphone vyjde bez úhony. Na vás je pouze si vybrat. Abychom vám tuto zábavnou činnost zjednodušili, připojujeme stručný výčet typů obalů na mobil ZTE Blade V2020, se kterými se u nás můžete setkat.

Díky filtrování se můžete soustředit na design

Nejvíce zástupců mají silikonové obaly na mobil. Nabízíme je v opravdu úctyhodném designovém provedení a další neustále přibývají. Tyto kryty na mobil chrání nejen boky a záda přístroje, ale vystupují drobně i nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nedotkne. Za dostatečné zajištění obrazovky to však nepokládejte. U všech krytů na mobil platí, že pouze kombinace s kvalitními tvrzenými ochrannými skly či fóliemi na displej zabezpečí telefon všestranně. Toto pravidlo nevylučuje ani knížkové či flipové kryty na mobil, pro které je typické pohyblivé křídlo. Díky křídlu však získáte dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Vybrat si ten správný je proto velmi důležité. Tzv. bumper kryty nabízí vedle čisté elegance také šikovnou funkci navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na doklady nebo bankovky. Kryty s gravírováním mají plastický povrch. Je na nich totiž vyražený jeden z našich originálních motivů. Za podklad přitom může sloužit kůže, kov, nebo dřevo. Pokud máte zájem přímo o jeden z těchto materiálů, můžete použít jako filtrovací kritérium právě ten. Třpytivé obaly na mobil mají jednu nespornou výhodu: jsou vidět i v tmavé tašce či kabelce. Výjimečně odolné obaly vedle toho splňují náročné vojenské normy. Váš telefon s nimi snese i drsnější zacházení.

Vytvořte si kryt podle svého

Pokud máte o svém krytu na mobil zcela konkrétní představu, není nic jednoduššího, než si ho prostě vytvořit. Poslouží vám k tomu náš šikovný nástroj na tvorbu krytů s vlastním potiskem. Najdete ho přímo na našich stránkách, takže není potřeba stahovat si jakoukoli aplikaci. Šablona, na které budete své dílo tvořit, svými rozměry i rozmístěním výřezů odpovídá telefonu ZTE Blade V2020. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledek vypadat. Při navrhování stačí pouze následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách. Motivů či obrázků můžete přidávat dokonce více. Kromě paměti svého zařízení či internetu můžete využít i naši galerii, kterou jsme vám pro tento účel zpřístupnili. Tak se pusťte do vybírání či navrhování, aby byl váš ZTE Blade V2020 co nejdříve chráněný.