+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade V10 Vita

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Zjednodušíme vám práci s výběrem pouzdra na mobil

Telefon je snad tou nejčastěji používanou věcí na světě. Pokud ho někdo nosí bez obalu, je jen otázka času, kdy o něj přijde. Většina lidí si to naštěstí dobře uvědomuje. Nákup pouzdra na mobil je často první věc, která následuje po pořízení nového přístroje. Jestli jste se v poslední době stali majiteli telefonu ZTE Blade V10 Vita, zjednodušíme vám práci. Na tuto stránku jsme vyfiltrovali všechny kryty na mobil, které jsou pro tento model jako dělané. Vybírat můžete z různých kategorií a typů. U všech máte jistotu, že veškeré otvory pro funkční a ovládací tlačítka a prvky, i celkové rozměry jsou přesně takové, jaké mají být a tam, kde mají být.

Vybírejte po svém

Příznivci otevíratelného křídla jistě sáhnou po knížkových či flipových obalech na mobil. Nabízíme je v celé řadě provedení a spoustě designů. Fanouškové zesílené ochrany zad a boků přístroje se porozhlédnou po některém pouzdře z kolonky „bumper“ anebo po obalových specialitách jako jsou dřevěná pouzdra na mobil, třpytivé obaly či extra odolné kryty, které vydrží i drsné zacházení. Všechna pouzdra na mobil spojuje dobrá ochrana proti oděrkám, škrábancům a špíně a snadná manipulace s telefonem, i když obal zůstává nasazený. Největší oříšek paradoxně může nastat při vybírání správného designu. Probrat se spoustou možností nemusí být hračka. I tento oříšek však můžete rozlousknout po svém. Také telefon ZTE Blade V10 Vita jsme začlenili do naší kreativní dílny na výrobu osobních obalů. Svůj kryt si díky tomu můžete navrhnout zcela podle svého.

Dva je víc než jeden

Na obaly na mobil se většina z nás dívá opakovaně každý den. Pokud nevěnujete výběru správného pouzdra na mobil náležitou péči, může vás takový pohled každý den také pořádně mrzet. Řešení tohoto problému se skrývá ve vašem šatníku. V něm se také neskrývají jen jediné šaty, které na sebe budete navlékat každý den. Tak proč svému telefonu nepořídit za vcelku rozumné peníze garderobu, kterou můžete měnit vždy podle nálady.