Kryty, obaly a pouzdra na mobil - ZTE Blade A7s (2020) 

(Počet produktů: 0)
No search results

Kryty na mobil ZTE Blade A7s (2020), které opravdu chrání

Elegantní modré či černé tělo telefonu ZTE Blade A7s (2020) má jednu zásadní nevýhodu: je na něm vidět každý otisk prstů. Na etuo.cz můžete tuto nevýhodu snadno zvrátit. Připravili jsme pro vás kryty na mobil ZTE Blade A7s (2020), které nejen že ochrání tělo telefonu před nevzhlednými následky uchopování, ale navíc ho zajistí před oděrkami, škrábanci a špínou. Další výhodou, kterou obaly na mobil přinášejí, je zvýšení šance, že váš telefon přežije i případný pád. Kryty na mobil ZTE Blade A7s (2020) z nabídky etuo.cz umí utlumit pád a proto z něj telefon s trochou štěstí vyjde neporušený. Aby byla ochrana komplexní, doporučujeme kromě krytu na mobil zvolit také spolehlivá tvrzená ochranná skla na mobily, či fólie na displej. S dvojitou ochranou telefon získá ochranu ze všech stran.

Na rozměrech záleží

Aby mohly obaly na mobil ZTE Blade A7s (2020) plnit svou funkci spolehlivě, nestačí, když mají pouze odpovídající rozměry. Důležitá je i přítomnost veškerých otvorů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by i s nasazeným obalem měl jít ovládat tak, jak jste zvyklí. V případě krytů na mobil ZTE Blade A7s (2020) tak vedle otvoru pro konektivitu, reproduktory či tlačítka na aktivaci a hlasitost oceníte také výřez pro zadní trojitou kameru, která je v horním levém okraji, a čtečku otisků prstů, kterou čínský výrobce umístil do středu zad. Někomu se může zdát nevýhodné pořizovat obal na mobil, který spadá do kategorie ekonomických zařízení. Opak je však pravdou. Také přístroje nižšího cenového segmentu zajištění v podobě obalu a skla či fólie na obrazovku přivítají, protože se s jejich pomocí může výrazně prodloužit doba, po kterou telefon zůstane plně funkční a zajistí si neporušený vzhled. Vy tak v důsledku ušetříte, protože přístroje nebude nutné tak často měnit. Naše nabídka ochranného příslušenství je opravdu široká. Abyste si výběr zjednodušili, připojujeme přehled nejčastějších krytů na mobil, se kterými se u nás můžete setkat. Pokud je použijete jako filtrovací kritérium, váš výběr se značně zúží a vy se můžete soustředit na to nejdůležitější: výběr správného designu.

Začněte výběrem vhodného typu

Nejvíce designových zástupců mají silikonové obaly na mobil. Mezi uživateli jsou totiž jednoznačně nejoblíbenější. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje a drobně vystupují také nad displej. Stejně jako u všech ostatních krytů na telefon i v tomto případě platí, že pouze kombinace s ochranou displeje zajistí maximum ochrany. Pokud je nejvyšší možná míra zabezpečení vaší prioritou, prohlédněte si odolné obaly v naší nabídce, které zpravidla splňují i náročné vojenské normy. Knížkové či flipové kryty na mobil spojuje pohyblivé křídlo. Obal díky tomu získá dvojnásobnou plochu, která může nést nějaký designový motiv. Výběr vhodného vzhledu je u těchto krytů obzvlášť důležitý, protože kryt budete mít neustále na očích. Tzv. bumper kryty vystihuje čistá elegance a často i šikovná funkce navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Kryty s gravírováním mají na svém povrchu určitý motiv, který je na dotyk plastický. Za podklad může sloužit kov, dřevo či kůže. Pokud je plastický povrch vaší preferencí, můžete uvést jako filtrovací kritérium právě ten. Třpytivé obaly na mobil mají zásadní výhodu: lesklé příměsi na obalu jsou velmi dobře viditelné i za sníženého světla a proto se takový obal dobře hledá.

Připravte si kryt s vlastním motivem

Vedle více než bohaté základní nabídky můžete svůj ZTE Blade A7s (2020) vyzdobit motivem, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světe. Také pro tento model si můžete navrhnout kryt s vlastním potiskem. Jeho příprava je až překvapivě jednoduchá, stačí se řídit pokyny na jednotlivých tlačítkách. Tato možnost je velmi oblíbená, pokud plánujete obal na mobil jako dárek. Jediné, co je třeba si dobře ověřit je, zda má ten, pro koho chcete obal vytvořit, skutečně telefon ZTE Blade A7s (2020).