+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade A7 (2020)

Obaly pro ZTE Blade A7 (2020)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony ZTE Blade A7s (2020), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vše pro váš ZTE Blade A7 (2020)

V roce 2019 představila čínská značka ZTE model ZTE Blade A7. Jako vždy přitom sázela především na cenu. Už v roce 2020 se však tento telefon dočkal omlazující kůry. Kromě rozšíření počtu čoček zadní kamery změnil i některé vnitřní parametry a drobně také rozměry. Spotřebitel tak musí opět zapojit větší dávku ostražitosti, pokud chce pro telefon ZTE Blade A7 (2020) pořídit ochranné příslušenství. Na místě je to v každém případě. Jediné, co si telefon uchoval, je velmi nízká cenovka. Za tuto cenu nelze očekávat příliš vysokou míru zabezpečení. Na vašem etuo.cz to však hravě doženete. Pokud správně označíte model telefonu, tedy ZTE Blade A7 (2020), nabídneme vám pouze příslušenství, které je pro tento telefon přímo určené. Vybírat tak můžete tvrzená ochranná skla či fólie na displej, co se postarají o citlivou obrazovku, i kryty na mobil, které kromě jiného vyřeší potíž s otisky prstů. S nimi se tento přístroj potýká opravdu značně.

Kryty na mobil zachovají původní vzhled

Vedle zmíněných otisků prstů si obaly na mobil ZTE Blade A7 (2020) v naší nabídce poradí také s dalšími nástrahami, které na chytré telefony číhají stále a všude. Na mysli máme nejrůznější oděrky, škrábance i špínu, ke kterým může přijít velmi snadno. Stačí telefon položit třeba na kamenný povrch, nosit ho v kapse, nebo v kabelce spolu s klíči a už je zaděláno na problém. Poškrábaný či znečištěný povrch nejen, že vypadá nevzhledně, ale značně také snižuje hodnotu telefonu. Už proto je dobré postarat se prostřednictvím ochranného příslušenství o to, aby si telefon zachoval svůj původní vzhled co nejdéle. Obaly na mobil by vedle ochranné funkce měly zajišťovat i uživatelské pohodlí. O tom, že je na přístroji máte, byste neměli téměř vědět. Podmínkou přitom jsou veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon ZTE Blade A7 (2020) by i s nasazeným obalem měl jít ovládat tak, jak jste zvyklí. Jako bonus k ochranným a funkčním vlastnostem připojujeme výjimečný vzhled. Proto nabízíme pouzdra na mobil v tak velkém množství provedení. Chceme totiž získat jistotu, že si u nás vybere opravdu každý.

Zjednodušte si výběr

Abyste si výběr zjednodušili, doporučujeme začít od vhodného typu pouzdra na mobil a použít ho jako filtrovací kritérium. Nabídka se tak zúží a vy se budete moci soustředit výhradně na správný vzhled. Pro snazší filtrování připojujeme stručný přehled nejběžnějších krytů na mobil, se kterými se u nás můžete setkat. Nejvíce zástupců mají silikonové kryty na mobil. Jde o naprostou klasiku, která spolehlivě kryje záda i boky přístroje. V našem provedení na sebe může vzít bezpočet barev, motivů a designů. Knížkové či flipové obaly na mobil mají vždy pohyblivé křídlo, které násobí ochranu displeje. Za dostatečné zajištění to však nepovažujte. U všech typů krytu na mobil doporučujeme vždy kombinaci se sklem či fólií. Kryty s gravírováním mají na svém povrchu vyražený určitý motiv. Podkladem přitom může být kůže, kov i dřevo. Tzv. bumper pouzdra vystihuje čistá elegance a často i funkce navíc, jako je praktický stojánek. Třpytivé či výjimečně odolné obaly, anebo pouzdra, která mají plastický povrch, nemusíme dál představovat. Jejich hlavní přednost je součást označení.

Vytvořte si kryt s vlastním motivem

Viděli jste u někoho ze svých známých obal, který jednoduše nemohl navrhnout žádný profesionální designér, protože například obsahoval osobní fotografie? Takový obal teď můžete mít i vy. Také pro telefon ZTE Blade A7 (2020) nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Je to velmi jednoduché, stačí následovat pokyny na jednotlivých tlačítkách. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, přesně odpovídá krytu na mobil ZTE Blade A7 (2020). Veškeré výřezy jsou tam, kde mají být. Díky tomu získáte lepší představu, jak bude obal nakonec vypadat.