+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade A5 (2020)

Obaly pro ZTE Blade A5 (2020)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony ZTE Blade A5 (2019), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Na roku vydání záleží

Výrobcům už zjevně nestačí pojmenovávat své produktové řady jménem, po kterém následuje nějaké písmeno, číslo, či jejich kombinace. V poslední době si oblíbili také přicházet na trh se smartphony, které jsou vylepšeným předchozím modelem, mají s ním shodný i plný název, a liší se pouze rokem výroby. Je to i případ telefonu ZTE Blade A5 (2020). Rok vydání v závorce uvádět musíme. Od svého stejnojmenného předchůdce se totiž telefon velmi liší. Mimo jiné mu na zádech přibyla jedna čočka fotoaparátu navíc. V čem se však ZTE Blade A5 (2020) od modelu ZTE Blade A5 neliší, je velká náchylnost k otiskům prstů. Pokud pro svůj ZTE Blade A5 (2020) nepořídíte spolehlivý obal, nejspíš se s nimi budete muset potýkat denně.

Skla, fólie i kryty na mobil ZTE Blade A5 (2020)

Abyste pro svůj ZTE Blade A5 (2020) pořídili opravdu spolehlivé příslušenství, o roku vydání se vždy opakovaně ujistěte. Jak už jme zmínili, na původním modelu byl pouze jednoduchý fotoaparát, kdežto na modelu z roku 2020 jsou čočky dvě. Výřezy pro tento prvek proto budou značně odlišné. Tím však rozdíly nekončí. Oba telefony mají jiné úhlopříčky. Ochranné příslušenství pro displej i tělo telefonu se proto bude lišit i svými celkovými rozměry. Na vašem etuo.cz najdete kvalitní tvrzená ochranná skla či fólie na displej i obaly na mobil ZTE Blade A5 (2020) v nejrůznějším provedení. O správnosti modelu vás ujistí filtrování. Pokud model správně uvedete, můžete si nerušeně prohlížet naši nabídku a pořídit pro svůj telefon ochranu displeje i kryt, které mu pomohou si co nejdéle zachovat neporušený vzhled. Nejen otisky prstů, ale ani další špína, oděrky či škrábance nebudou mít šanci poškodit samotný telefon. Skla, fólie či pouzdra na mobil ZTE Blade A5 (2020) je ochotně schytají namísto telefonu. Vedle toho se velmi osvědčili také v případě, že vám telefon nedopatřením vyklouzne. Mají totiž schopnost utlumit pád. Na vás zbývá důležitý úkol: vybrat si pro sebe to pravé. V případě ochrany displeje to tak náročný úkol není. Do nabídky zařazujeme pouze několik kousků, jejichž kvalitou jsme si jisti. V případě ochranného krytu vás však tak velký výběr může poněkud zaskočit. Abychom vám ho usnadnili, připojujeme stručný přehled nejčastějších typů pouzdra na mobil, které můžete využít jako filtrovací kritérium.

Vybírejte podle typu

Nejvíce zástupců mají silikonové kryty na mobil. Kryjí boky i záda přístroje a drobně vystupují také nad displej. Za dostatečnou ochranu obrazovky to však rozhodně nepokládejte. Neméně obsáhlé jsou i kategorie, které obsahují knížkové či flipové obaly na mobil. Společné mají pohyblivé křídlo, které nejen že zvyšuje ochranu obrazovky, ale zdvojnásobuje plochu, která může nést nějaký motiv. Tzv. bumper kryty bývají velmi elegantní a často nabízejí šikovnou funkci navíc jako je praktický stojánek. Kryty s gravírováním mají na svém povrchu vyražený určitý motiv. Za podklad může sloužit kov, kůže či dřevo. Třpytivé či odolné kryty anebo obaly, které mají plastický povrch, nemusíme dvakrát rozvádět, jejich hlavní přednost skrývá samotný název.

Vytvořte si jedinečný originál

Vedle obsáhlé nabídky krytů na mobil ZTE Blade A5 (2020) nabízíme ještě možnost navrhnout pro tento smartphone pouzdro s vlastním motivem. Za pár minut můžete vytvořit jedinečný obal, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Navrhování je přitom velmi jednoduché, stačí následovat pokyny na jednotlivých tlačítkách. Obal, na kterém tvoříte, přitom odpovídá telefonu ZTE Blade A5 (2020). Díky tomu získáte velmi dobrou představu o tom, jak bude výsledný obal vypadat. Jakmile budete se svým námětem spokojeni, potvrďte svou objednávku. My se jí začneme okamžitě věnovat. Technika, kterou přitom použijeme, bude stejná jako u obalů v naší nabídce. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti.