+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade A5 (2019)

Obaly pro ZTE Blade A5 (2019)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony ZTE Blade A5 (2020), jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Hoďte svůj ZTE Blade A5 2019 do gala

Obaly na mobil jsou v současnosti naprostou nezbytností. Jejich kvality a dobré fungování nejlépe prověří čas. Čím déle váš telefon vydrží spolehlivě fungovat, tím lepší práci odvedly. Kryty na mobil, které jsme zařadili do tohoto výběru, jsou přímo určené pro telefon ZTE Blade A5 2019. Odpovídají mu nejen svými rozměry, ale i těmi nejmenšími detaily jako jsou výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky. Na vás čeká ten nejzábavnější úkol a tím je výběr správného typu a provedení.

S křídlem nebo bez

Abyste se zorientovali v naší široké nabídce, jednotlivá pouzdra na mobil jsme pro vás roztřídili podle konkrétních typů. Základní rozlišení však existuje dvojí. Na jedné straně stojí pouzdra knížková a flipová, která mají otevírací křídlo. To poskytuje i základní ochranu displeji telefonu vždy když smartphone nepoužíváte. Pouzdra na mobil ostatních typů spojuje ochrana zad a boků přístroje a volná přední strana. Co se designu týče, máte zcela volnou ruku. Ve výběru najdete jednobarevné kryty na mobil i pouzdra s nekonečnou nabídkou nejrůznějších motivů od fotek, přes animace až po koláže či textové náměty. Ve druhé kategorii obalů na telefon ZTE Blade A5 2019 najdete i nejrůznější speciality jako jsou obaly třpytivé, extra odolné či dřevěné. Pokud se náhodou stane, že si v základní nabídce nevyberete, stále je tu možnost navrhnout si obal podle svého. Je to velmi jednoduché, za pár minut to zvládne každý. Originální návrhy krytů na telefon jsou velmi oblíbeným dárkem, což se v nadcházející době obzvlášť hodí.

Na očích každý den

Výběru správného pouzdra na mobil se vyplatí věnovat pozornost i čas. Telefon bere většina z nás do ruky opakovaně každý den. Pouzdro se stane jeho nedílnou součástí, a proto by vás pohled na něj měl těšit. A nejen napoprvé. Dobrý výběr vám potvrdí pouze čas. Pokud se vám nový obal brzy omrzí, zkuste příště sáhnout po nadčasovějším provedení anebo vybrat takový motiv, u kterého jste si jisti, že se vám jen tak neokouká.