+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade A3 (2020)

Obaly pro ZTE Blade A3 (2020)


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony ZTE Blade A3, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Zaujme nejen svou cenou

Telefon ZTE Blade A3 (2020) se snaží zaujmout spotřebitele především svou cenou. Ta totiž mírně přesahuje hranici 1 500 Kč. Za tuto skromnou sumu, samozřejmě v porovnání s jinými smartphony, se však telefon dokáže odměnit parametry, které uživatele plně uspokojí. Za všechny jmenujme baterii s kapacitou 4 000 mAh. Smartphonu ZTE Blade A3 (2020) se dá vytknout snad jen to, co vytýkáme naprosté většině chytrých zařízení, a to je nedostatečná ochrana před následky používání. Zatímco displej telefonu je ze skla, a to nikoli bezpečnostního, záda a boky přístroje chrání plast, který rozhodně není připravený na veškeré nástrahy, se kterými se váš telefon může setkat. Na vašem etuo.cz dokážeme tyto drobné nevýhody otočit ve váš prospěch. Také pro ZTE Blade A3 (2020) jsme připravili ochranné pomůcky, které pomohou prodloužit životnost vašeho přístroje. O displej se postarají tvrzená ochranná skla na mobily či fólie na displej. Záda a boky si vezmou na starostí kvalitní kryty na mobil ZTE Blade A3 (2020).

Jaká pouzdra na mobil jsou skutečně kvalitní?

Abychom mohli hovořit o kvalitních krytech, musíme si být jisti, že splňují několik základních podmínek. Obaly na mobil musí dodržovat nejen rozměry telefonu, ale i jeho funkční rozvržení. Pro každý důležitý vstup či výstup anebo funkční prvek musí mít náležitý otvor nebo krytku. Telefon by totiž s nasazeným krytem měl jít ovládat tak, jak jste zvyklí. Pouzdra na mobil, která se chtějí pyšnit přívlastkem, by dále měla spolehlivě odolávat mechanickému poškození. Škrábance, oděrky nebo špína by se s jejich pomocí už neměla týkat samotného přístroje. Své dobré vlastnosti by kvalitní obaly na mobil měly prokázat i v případě nechtěného pádu. Měly by dokázat náraz ztlumit a v ideálním případě zcela zabránit rozbití telefonu. Právě takové jsou kryty na mobil ZTE Blade A3 (2020) v nabídce etuo.cz. Když k tomu navíc přičtete jejich mimořádný vzhled a nepřeberné množství designového provedení, tady není nad čím váhat.

Představujeme vám naši nabídku

Abyste se v tak rozsáhlé nabídce zorientovali, připojujeme stručné představení nejčastějších typů pouzdra na mobil, se kterými se u nás můžete setkat. Nejvíce zástupců mají silikonové kryty na mobil, mezi spotřebiteli jsou totiž velmi oblíbené, a proto se je snažíme nabízet v tak velkém množství designového provedení. Tyto kryty chrání záda i boky přístroje, snadno se nasazují a poskytují zcela dostatečnou ochranu. Knížkové či flipové obaly na mobil jsou tu pro všechny příznivce pohyblivého křídla, které mírně zvyšuje ochranu displeje. Dvojitá plocha dává více prostoru pro zvolený design. Tento vzor, barvu či motiv budete mít neustále na očích. Tzv. bumper kryty vystihuje čistá elegance a často i funkce navíc, jako je praktický stojánek. Kryty s gravírováním pracují s ražbou. Za podklad přitom může sloužit kov, umělá kůže či dřevo. Třpytivé, odolné obaly na mobil, anebo ty, které mají plastický povrch, zvlášť rozvádět nemusíme. Jejich hlavní přednost se skrývá v označení.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Vedle velmi štědré nabídky krytů na mobil ZTE Blade A3 (2020) pro vás máme ještě jednu možnost. Svému telefonu můžete za pár minut navrhnout kryt s vlastním motivem. Je to velmi jednoduché a poslední dobou čím dál oblíbenější, zejména jako dárek. Vedle praktického a funkčního doplňku totiž svým blízkým věnujete kus sebe v podobě dárku, který jste sami vytvořili. Výrobu si sice vezmeme na starosti my, ovšem jen proto, abychom vám mohli zajistit kvalitu tisku, na jakou jste u nás zvyklí. Při samotném navrhování stačí jediné: následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či fotek můžete dokonce přidávat víc. Nejen inspiraci přitom můžete načerpat také v naší galerii, kterou jsme vám pro tento účel zpřístupnili.