+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Blade 10 Smart

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vítězem je spotřebitel

Současná nabídka chytrých telefonů snad ani nebere konce. Na trhu se o své místo uchází několik desítek značek, které neustále chrlí nové a nové modelové řady, které mají zpravidla vždy několik zástupců. Tradičně nejnabitější je nižší a střední cenový segment. Výrobci pochopili, jak velký mají potenciál a proto se neustále snaží předhánět se ve vytváření telefonů, které za méně a méně peněz nabízí výbavu, za jakou by se nemusely stydět ani chytré telefony o třídu výš. My na tento konkurenční boj nemůžeme nic namítnut, protože ten, kdo na tomto souboji vydělává, je nakonec spotřebitel. Náš cíl je totiž stejný: jsme spokojeni, když se vám s naší pomocí daří ušetřit. Proto vám nabízíme ochranná skla či fólie na displej a kvalitní kryty na mobil, které vám pomohou prodloužit životnost vašeho přístroje. Až zase příště vyvstane nutnost kupovat si nové zařízení, sami budete překvapeni, kam se za tu dobu nabídka posunula.

Obaly na mobil ZTE Blade 10 Smart

Typickým zástupcem všeho, o čem jsme právě hovořili, je telefon čínské značky ZTE Blade 10 Smart. Slůvko „chytrý“- „smart“ si rovnou vložil do svého označení, aby tak dal náležitě najevo, že za cenu okolo 5 000 Kč nabízí více než slušnou výbavu. Kde naopak telefon trochu pokulhává, je jeho zabezpečení. Ani sklo, ani tělo telefonu nechrání žádný materiál, který by odolával mechanickému poškození. Už proto by vaše první kroky po nákupu přístroje ZTE Blade 10 Smart měly vést na stránky spolehlivého výrobce ochranného příslušenství. Na vašem etuo.cz si jistě vyberete. Nabízíme vám fólie či tvrzená ochranná skla na mobily i pouzdra na mobil ZTE Blade 10 Smart, která zajistí váš smartphone před oděrkami, škrábanci i špínou. Vedle toho navíc zvýší pravděpodobnost, že telefon přežije případný pád. Všechny z nich přitom spojuje ohled k rozměrům telefonu i veškerému jeho rozvžení. Skla, fólie i obaly na mobil ZTE Blade 10 Smart disponují všemi výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. V případě doplňků k zajištění displeje je výběr snazší, tam totiž na designu nezáleží, hlavní je kvalita a funkčnost. V případě krytů na mobil ZTE Blade 10 Smart je situace opačná. Design je totiž jejich klíčovým prvkem a také důvodem, proč jich nabízíme tak velké množství. Abychom vám výběr usnadnili, připojujeme vysvětlení některých typů krytu na mobil, se kterými se u nás můžete setkat.

Použijte filtr

Nejrozšířenější jsou silikonové obaly. Kryjí záda i boky a drobně přesahují přes displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho nebude dotýkat. Nabízíme je v opravdu nekonečném množství provedení, aby si vybral úplně každý. Knížková či flipová pouzdra na mobil mají vždy pohyblivé křídlo. Designový motiv proto zpravidla najdete na obou stranách telefonu. I tady je nabídka více než štědrá, svůj zvolený motiv totiž budete mít stále na očích. Tzv. bumper kryty vyznávají čistou eleganci a často nabízejí šikovnou funkci navíc jako je praktický stojánek. Kryty s gravírováním pracují s ražbou. Za podklad přitom může sloužit kov, kůže či dřevo. Také tady nabízíme velké množství motivů, ve kterém jistě najdete ten svůj. Třpytivé či extra odolné obaly anebo ty, které mají plastický povrch, zvlášť vysvětlovat nemusíme. Jejich hlavní přednost se skrývá již v označení.

Pusťte se do toho sami

Vedle více než štědré základní nabídky je tu ještě jedna možnost, která činí náš výběr opravdu nekonečným. Také pro váš ZTE Blade 10 Smart si můžete navrhnout kryt s vlastním potiskem. Je to velmi jednoduché, za pár minut to budete mít hotové. Plocha, na kterou motiv či motivy umisťujete, totiž přesně odpovídá telefonu ZTE Blade 10 Smart. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledek vypadat.