CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - ZTE Axon 20

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Na detailech záleží

Stačí jeden drobný detail a už o tom mluví celý svět. Na mysli máme první telefon se selfie kamerou, která není na displeji vůbec vidět. Je totiž schovaná pod obrazovkou. Smartphone ZTE Axon 20 tímto drobným, ale podstatným detailem rozvířil vody ve střední třídě. Prvenství této technologie totiž bude telefonu ZTE Axon 20 patřit už napořád. My na etuo.cz dobře víme, že detaily rozhodují. Proto vám nabízíme příslušenství pro chytré telefony, které jsou spolehlivé do posledního detailu. Na citlivé displeje pro vás máme připravená tvrzená ochranná skla na mobily i fólie na displej. O těla a boky se postarají kryty na mobil, které počítají se všemi zvláštnostmi telefonů.

Obaly na mobil, které sednou

Při navrhování kvalitních krytů nejsou důležité pouze rozměry telefonu. Aby mohly obaly na mobil ZTE Axon 20 plnit svou roli opravdu zodpovědně, musí být vybavené také veškerými výřezy pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. V případě telefonu ZTE Axon 20 půjde v první řadě o výřez pro zadní čtvernou kameru, která poměrně dost vystupuje nad tělo telefonu. Kryty na mobil však tuto terénní nerovnost srovnají a poskytnou smartphonu náležité zajištění před všemi nástrahami každodenního používání. Nejrůznější špínu, oděrky i škrábance ochotně schytají namísto těla a boků. Své dobré vlastnosti prokáží i v případě, že vám telefon nedopatřením vypadne. Dokáží totiž v takovém případě významně zvýšit pravděpodobnost, že váš ZTE Axon 20 pád ve zdraví přežije. Na vás spočívá důležitá otázka: kterému dáte přednost? Abychom vaše rozhodování zjednodušili, připojujeme krátké představí typů krytu na mobil, se kterými se na našich stránkách můžete setkat. Můžete je použít jako filtrovací kritérium a svůj výběr zaměřit pouze na to podstatné: ten správný design.

Začněte od typu pouzdra na mobil

Nejběžnější i nejrozšířenější jsou silikonové obaly na mobil. Kromě zad a boků vystupují drobně i nad displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho nebude dotýkat. Stejně jako u všech typů krytu na mobil však i zde platí, že pouze dvojitá ochrana v podobě vhodného skla či fólie na mobil bude dostatečná. Knížkové či flipové kryty na mobil spojuje pohyblivé křídlo. Plocha, která může nést nějaký designový motiv, bude u obou těchto typů pouzdra dvojnásobná, takže když si dobře vyberete, vaši oblíbenou barvu či obrázek budete mít neustále na očích. Tzv. bumper kryty na mobil dbají na čistou eleganci. Často u nich najdete šikovnou funkci navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Kryty s gravírováním mají na svém povrchu vyražený určitý motiv. Za podklad přitom může sloužit kov, kůže či dřevo. Obaly, které mají plastický povrch, si budou s telefonem ZTE Axon 20 výjimečně dobře rozumět. Tento telefon svým designovým provedením totiž plastický povrch značně připomíná. Třpytivé kryty mají svou nespornou výhodu: dobře se hledají. Jejich třpyt totiž zachytíte i v temných útrobách tašky či kabelky. Výjimečně odolné obaly často splňují náročné vojenské normy. Spolu s nimi snese váš ZTE Axon 20 i trochu drsnější zacházení.

Stále oblíbenější kryty s vlastním motivem

Vedle naší obsáhlé základní nabídky pro vás máme ještě jednu specialitu. Také pro svůj ZTE Axon 20 můžete navrhnout kryt s vlastním potiskem. Jde to mnohem snadněji, než se může zdát. Navrhování vám totiž velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, přímo odpovídá telefonu ZTE Axon 20. Veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu můžete svůj obrázek či obrázky posouvat, natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na obalu vypadat přesně tak, jak si sami přejete. Na váš budoucí obal můžete také něco napsat. Fontů i barev nabízíme celou řadu. Tak se pusťte do navrhování. My vám váš jedinečný obal vytvoříme v co nejkratším možném čase.