+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Axon 11 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Elegantní doplněk i nenápadný ochránce je obal na mobil ZTE Axon 11 5G

Čím větší je smartphone, tím více nabývá na důležitosti ochrana jeho vnějšího pláště. Můžete ho schovat doma do šuplíku nebo lépe do trezoru, ale to si pak neužijete jeho vychytanou výbavu. Lepší je podívat se na kvalitní obaly na mobil ZTE Axon 11 5G, které jsme pro telefon připravili v e-shopu Etuo.cz. Najdete tady všechny nejpopulárnější verze obalů, pouzder i krytů. Při výběru záleží jen na vašem vkusu a prioritách, které od obalu na mobil očekáváte. Ochranu telefonu můžete pojmout ryze prakticky a vybrat si obal na mobil, který se zařízením zcela splyne. Nebo z obalu na mobil udělejte akcent vašich doplňků. Může to být ale také milá připomínka vašich koníčků nebo lásek. Je to jen na vás.

Ideální ochrana mobilu ze všech stran nebo lehké zadní kryty na mobil ZTE Axon 11 5G

Obaly na mobily mohou mít nejrůznější podobu. Důležité ale je, aby na smartphonu dobře seděly, nepadaly a zároveň umožnily používat bez omezení veškeré funkce a příslušenství. Proto jsou obaly na mobily ZTE Axon 11 5G z Etuo.cz vyráběny v rozměrech a tvaru tohoto modelu. Při výrobě jsou hlídány také otvory pro foťák, čtečku nebo třeba sloty. Vše musí být na správných místech a v dobrých velikostech. Můžete mít jednoduché zadní kryty na mobil, které spolehlivě chrání záda a boky telefonu, ale obrazovka zůstává stále k dispozici. Nebo se podívejte na knížkové a flipové obaly. Ty poskytují zařízení ochranu ze všech jeho stran. Navíc klapka obalu může sloužit jako pohotovostní stojánek nebo peněženka.

Lehký silikonový obal na mobil ZTE Axon 11 5G nebo kryty s přírodním dřevem či eko kůží

Základním materiálem pro výrobu obalů na mobily je kvalitní plast v různých podobách. Jeho výraznými přednostmi je snadná údržba hygienické čistoty a odolnost proti nejrůznějším oděrkám. Krásně na něm také vyniknou potisky. Kryty na mobil ZTE Axon 11 5G ale mohou být i z velmi efektních materiálů. Kožené kryty na telefon vypadají luxusně. Jsou perfektními společníky pro náročná jednání nebo malé večerní události. Našim tajným tipem jsou však obaly na mobil, které mají záda z přírodních materiálů. Mobil s obalem s přírodním plátem dřeva či kovu vypadá naprosto stylově. Samostatnou skupinou pak jsou obaly na mobil z vysoce odolných materiálů a se speciální odolnou konstrukcí. Tyto odolné kryty umí ochránit zařízení i ve velmi náročných podmínkách.

Obaly na mobil ZTE Axon 11 5G s nádhernými potisky i decentní jednobarevné pouzdra

Milujete přírodu, jste romantici nebo třeba jen chcete obal na mobil ZTE Axon 11 5G s vtipným obrázkem? Proč ne. Jen se připravte, že výběr z více než 300 potisků je trošku náročný. A že třeba nakonec zjistíte, že potřebujete víc než jeden obal. Nebojte, ceny jsou příznivé, v klidu vybírejte. V Etuo.cz najdete kolekce s krásnými záběry přírodních zákoutí, milé mazlíčky i potisky s reprodukcemi uměleckých grafik. Celé série jsou věnovány nadšeným kutilům, botanickým obrázkům bylin nebo třeba obrázkům s duchovní tématikou. Pokud je pro vás obal s potiskem trošku moc a chcete něco více decentního, podívejte se na kožené kryty na mobily anebo střízlivé jednobarevné obaly. Jsou nachystány v klasické černé barvě, čistě bílém provedení, ale také v jemných pastelových barvách.

Smartphone ZTE Axon 11 5G se zajímavou výbavou za příznivou cenu

Ač v Čechách není značka ZTE dominantní, své fanoušky už má. Je to hlavně díky strategii přinášet mobily se zajímavou výbavou za velmi příznivé cenovky. Smartphone ZTE Axon 11 5G má velký AMOLED displej o úhlopříčce 6,47 palce. Solidní výkon využijete k práci, hraní nebo třeba sledování videí. Spoustu zábavy a krásných snímků slibuje i fotoaparát s maximálním rozlišením 64 MPx a čtyřmi kamerami.