+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil ZTE Axon 10 Pro 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Luxusní i vtipné obaly na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G

Smartphone ZTE Axon 10 Pro 5G nepatří zrovna k mainstreamu v oblastní mobilních zařízení, ale to nám vůbec nevadí. I tak jsme pro něj připravili kompletní kolekci obalů a krytů. V e-shopu Etuo.cz můžete vybírat krásné silikonové a plastové kryty na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G. Ty mohou být zcela jednobarevné, ale také se zajímavými potisky jak fotografií, tak i autorských grafik. Luxusně vypadají kožené kryty na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G, které snadno sladíte s pracovním outfitem. A pokud se chcete trochu odvázat, jsou tady kryty na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G s nevšedními efekty. Velmi populární jsou třpytky, tekuté efekty nebo zrcadlový obal. Knížkové a flipové obaly na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G jsou elegantní a velmi praktické. Chrání nejen zadní část mobilu ZTE Axon 10 Pro 5G, ale také jeho dotykový displej.

Elegantní součást outfitu i dobrý ochránce mobilu ZTE Axon 10 Pro 5G

Obal na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G, který je vyrobený z kvalitního materiálu a s citem, může být krásným akcentem vašeho outfitu. Zvláště pokud si vyberete kožené obaly na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G. Jsou elegantní a poskytnou mobilu ZTE Axon 10 Pro 5G nádech jemného luxusu. Ale i jednobarevné a průhledné ultra tenké obaly na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G vypadají velmi decentně. Nebo se podívejte na některý z několika set potisků. Jsou rozděleny do tematických řad a na své si u nás přijdou snad všichni. Máme řady s motivy aut, fantasy filmů, přírodních krás, ale třeba i uměleckého herbáře.

Smartphone ZTE Axon 10 Pro 5G

Telefon ZTE Axon 10 Pro 5G je v českých zemích relativně netradiční, ale rozhodně stojí za povšimnutí. Jeho výbava by se dala zařadit do střední třídy mobilních zařízení.