Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Redmi Pad

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

První Xiaomi Redmi Pad

Úplně první tablet pod značkou Redmi, tablet Xiaomi Redmi Pad, přináší řadu překvapení. Baterie nabízí mimořádnou kapacitu 8 000 mAh, displej je oceněný německým certifikátem za to, že eliminuje modré světlo, takže by tablet neměl tolik unavovat oči, a cena se drží pod hranicí 7 000 Kč. To jsou velmi dobré prodejní argumenty. Samozřejmě u tohoto tabletu chybí jakákoli forma ochrany. Tak by to ovšem zůstat nemělo. Přítomnost pouzdra na tablet je zcela zásadní. Větší tělo vyžaduje použití obou rukou. Díky krytu na tablet získáte matný povrch, který z rukou neklouže a tabletu poskytne všestrannou ochranu.

Kryty na tablet, které kombinují řadu funkcí

Zatímco v případě chytrých telefonů je možné vybírat z celé řady typových provedení, u tabletu vítězí jednoznačně kryty knížkové. Vnitřní silikonové pouzdro tablet pevně obemkne a uchytí ho tak, aby se tablet v pouzdře nehýbal. Plastický povrch tohoto vnitřního pouzdra na tablet je plný výřezů pro veškeré funkční i ovládací tlačítka a prvky. Váš tablet díky tomu půjde ovládat a používat i s nasazený obalem tak, jak jste zvyklí. Vnější opláštění plní a zastává celou řadu rolí. Předně kombinuje dvojici materiálů. Z vnější strany je zpravidla z odolného materiálu. Je to právě tato část pouzdra na tablet, která má za úkol odrážet útoky z vnějšího světa. Různé oděrky, škrábance a špínu raději ochotně vezme na sebe, než aby je připustila k samotnému přístroji. Z vnitřní strany je vnější plášť vybavený ultra jemným materiálem, především se to týká pohyblivého křídla. Je to právě tato část, která bude přiléhat k obrazovce. Musí být tudíž navržená tak, aby displej nemohla nijak poškodit. Pohyblivé křídlo plní ještě jednu nedocenitelnou roli. Lom, či lomy, které na něm najdeme, dokáží obal na tablet v mžiku změnit v praktický stojánek, což se velmi vyplatí nejen při cestování, ale i při každodenním používání tabletu k práci či zábavě.

Přemýšlejte nadčasově

Velká plocha pouzdra na tablet přímo vybízí k tomu, abychom se na ni kreativně vyřádili. Zpravidla na to jdeme dvěma cestami: buď si vybereme motiv, který plynule přechází z jedné části tabletu na druhou, anebo motivy zrcadlíme. Inspiraci nacházíme ve světě zvířat, rostlin, lidí, věcí i čiré abstrakce. Velké oblibě se těší například naše obaly na tablet v imitaci mramoru, které mají navíc třpytivé fragmenty. Finální výběr je však na nás. Velkou plochu knížkového krytu na tablet budete mít na očích neustále, je proto dobré vybírat s ohledem na nadčasovost. Pohled na váš kryt by vás měl bavit či těšit i za několik měsíců, či dokonce let. Kryty na tablet Xiaomi Redmi Pad z vašeho etuo.cz jsou zpravidla odolné, takž se může snadno stát, že s vámi vydrží po celou dobu životnosti tabletu. Samozřejmě přitom velmi záleží na používání. Pokud budete kryt na tablet vystavovat extrémní zátěži, nejspíš to na něm po čase bude znát.

Vytvořte společně jedinečný originál

Vedle našich vlastních návrhů se nabízí ještě jedna možnost: pro svůj Xiaomi Redmi Pad můžete vytvořit kryt s vlastním motivem. Je to velmi jednoduché a za pár minut s tím budete hotovi. K navrhování navíc můžete přizvat svou rodinu, třeba své děti. Společné dílo vám potom bude trvalou připomínkou příjemně stráveného času. Navíc jako zdroj vám může posloužit nějaká vaše společná fotografie. Z rodinného tabletu se tak stane skutečně osobní záležitost, kterou bude vždy radost brát do rukou. Naší radou se však řídit nemusíte. Na tablet je možné umístit jakýkoli obrázek z internetu, anebo nějaký motiv z naší galerie, kterou vám pro tyto účely exkluzivně zpřístupníme. V každém případě bude takový kryt a tablet Xiaomi Redmi Pad jediný svého druhu a to už stojí za úvahu.