Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
XIAOMI REDMI NOTE 9T 5G
Xiaomi 11 Lite 5G NE Xiaomi 11T Xiaomi 11T Pro Xiaomi Mi A1 Xiaomi Mi A2 Xiaomi Mi A2 Lite Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi4c Xiaomi Mi4S Xiaomi Mi5 Xiaomi Mi5C Xiaomi Mi5s Xiaomi Mi5s Plus Xiaomi Mi5X Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi6X Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 Lite Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9 Lite Xiaomi Mi 9 SE Xiaomi Mi 9T Xiaomi Mi 9T Pro Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10 Lite Xiaomi Mi 10 Pro Xiaomi Mi 10T 5G Xiaomi Mi 10T Lite 5G Xiaomi Mi 10T Pro 5G Xiaomi Mi 10 Ultra Xiaomi Mi 10 Youth Edition Xiaomi Mi 11 Xiaomi Mi 11i Xiaomi Mi 11 Lite Xiaomi Mi 11 Lite 5G Xiaomi Mi 11 Ultra Xiaomi Mi Max Xiaomi Mi Max 2 Xiaomi Mi Max 3 Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi Mix 2 Xiaomi Mi Mix 2S Xiaomi Mi Mix 3 Xiaomi Mi Note 2 Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi Note 10 Xiaomi Mi Note 10 Lite Xiaomi Mi Note 10 Pro Xiaomi Mi Play Xiaomi Pad 5 Xiaomi POCO F1 Xiaomi POCO F2 Pro Xiaomi POCO F3 Xiaomi POCO M3 Xiaomi POCO M3 Pro 5G Xiaomi POCO M4 Pro 5G Xiaomi POCO X2 Xiaomi POCO X3 Xiaomi POCO X3 NFC Xiaomi POCO X3 Pro Xiaomi Redmi 3 Xiaomi Redmi 3 Pro Xiaomi Redmi 3S Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi 4A Xiaomi Redmi 4 Prime Xiaomi Redmi 4X Xiaomi Redmi 5 Xiaomi Redmi 5A Xiaomi Redmi 5 Plus Xiaomi Redmi 6 Xiaomi Redmi 6A Xiaomi Redmi 6 Pro Xiaomi Redmi 7 Xiaomi Redmi 7A Xiaomi Redmi 8 Xiaomi Redmi 8A Xiaomi Redmi 9 Xiaomi Redmi 9A Xiaomi Redmi 9AT Xiaomi Redmi 9C Xiaomi Redmi 9T Xiaomi Redmi 10 Xiaomi Redmi 10x Xiaomi Redmi Go Xiaomi Redmi K30 Xiaomi Redmi K30S Xiaomi Redmi K30 Pro Xiaomi Redmi K30 Ultra Xiaomi Redmi K40 Xiaomi Redmi K40 Pro Xiaomi Redmi K40 Pro Plus Xiaomi Redmi Note 3 Xiaomi Redmi Note 3 Pro Xiaomi Redmi Note 4 Xiaomi Redmi Note 4 Pro Xiaomi Redmi Note 4X Xiaomi Redmi Note 5 Xiaomi Redmi Note 5 Pro Xiaomi Redmi Note 5A Xiaomi Redmi Note 5A Prime Xiaomi Redmi Note 6 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Redmi Note 7 Pro Xiaomi Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 (2021) Xiaomi Redmi Note 8 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Xiaomi Redmi Note 9 Xiaomi Redmi Note 9S Xiaomi Redmi Note 9T 5G Xiaomi Redmi Note 9 Pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max Xiaomi Redmi Note 10 Xiaomi Redmi Note 10 5G Xiaomi Redmi Note 10S Xiaomi Redmi Note 10 Pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max Xiaomi Redmi Note 11 5G Xiaomi Redmi Note 11 Pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Xiaomi Redmi S2
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Redmi Note 9T 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kouzelný design obalu na mobil Xiaomi Redmi Note 9T 5G i ideální ochrana zařízení

Krásné obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9T 5G mohou dělat každý den radost. Je jasné, že si obal na mobil vybíráme často primárně podle jeho vzhledu. Chceme, aby ladit s ostatními pracovními potřebami, s naším oblečením nebo třeba s náladou. Někdo preferuje kryty na mobil, které dělají radost svými potisky, jiný chce vychytaný designový kousek. Všichni ale potřebujeme, aby obal smartphone dobře ochránil před různými oděrkami, před prachem a nečistotami. Jenže to zvládne pouze obal, který na mobilu dobře sedí a nepadá. A přesně takové obaly najdete v internetovém obchodu Etuo.cz. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru mobilu Xiaomi Redmi Note 9T 5G, takže na něm ideálně sedí. Materiály, ze kterých jsou obaly a kryty, jsou stálé, dobře se čistí a mají dlouhou životnost. Některé obaly na mobil mají navíc drobné vychytávky. Můžete je poskládat do malého stojánku pro sledování videí nebo je využít jako praktickou peněženku.

Knížkové a flipové obaly kolem celého mobilu nebo jednoduché zadní kryty

Pokud hledáte obal na mobil Xiaomi Redmi Note 9T 5G, který ho bude chránit ze všech stran, podívejte se na knížkové a flipové obaly. Jejich konstrukce zakryje všechny strany zařízení včetně jeho citlivé obrazovky. Pokud na ní budete potřebovat pracovat, jednoduše odklopíte přední klapku. Tu lze také použít jako stojánek. Pokud však hledáte kryt, který bude chránit záda a boky mobilu, ale přední stranu nechá zcela přístupnou, podívejte se na zadní kryty na mobily Xiaomi Redmi Note 9T 5G. Jsou skvělé, pokud na mobilu neustále něco píšete, hledáte na internetu nebo jen hrajete hry. Většina zadních krytů navíc nechává vyniknout původní design zařízení. Specialitou jsou vysoce odolné obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9T 5G, které ho ochrání i v náročných podmínkách. Jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů a mívají zesílenou konstrukci.

Krásné plastové obaly s potisky, jemné silikonové kryty, luxusní kožené a dřevěné obaly

Charakter obalu na mobil Xiaomi Redmi Note 9T 5G tvoří z velké části materiál, ze kterého je obal vyroben. Naprostou klasikou jsou plastové obaly na mobily. Ale i ty mohou být různorodé. Na výběr jsou připraveny pevné skořepiny, které ochrání záda smartphonu. Nebo dáte přednost jemnému silikonovému krytu, který se krásně drží v rukou? Na plastových knížkových obalech vyniknou velké potisky. Pokud však toužíte po něčem hodně zajímavém, podívejte se na obaly na mobil s přírodním dřevem a kovem. Celá záda tohoto obalu jsou pokryta přírodním materiálem, který váš telefon promění v designový kousek. A pokud potřebujete seriózní vzhled do zaměstnání, vylaďte váš smartphone Xiaomi Redmi Note 9T 5G s koženým obalem.

Decentní jednobarevné kryty, bláznivé a fantastické potisky, ale i obaly s efekty

Smartphone Xiaomi Redmi Note 9T 5G můžete pomocí jednobarevného krytu krásně sladit s outfitem a ostatními doplňky. Barvy jsou v tlumených tónech, aby nerušily váš styl. Nebo se trochu odvažte a podívejte se na kryty a obaly s potisky. Je jich připraveno více než 300. Najdete tam krásné fotografie přírody, roztomilé mazlíčky i vtipné koláže. Specialitkou jsou pak obaly s nejrůznějšími efekty. Můžete mít obal s efektem zrcadla, tekutými efekty nebo zábavné třpytivé kryty.

Smartphone Xiaomi Redmi Note 9T 5G

Chytrý mobil Xiaomi Redmi Note 9T 5G patří mezi levnější zařízení. Snaží se prorazit svou připraveností na 5G sítě. S podobnými kousky má srovnatelnou výbavu, výkon i design. Rozdíl najdete ve velké baterii s kapacitou 5 000 mAh, která slibuje delší výdrž. Nicméně nabíječka má výkon pouze 18 W. Potěší velká kapacita základní paměti i fotoaparát, který má makro kameru. Maximální rozlišení fotek může být 48 MPx, což taky není k zahození. Chybí ultra široká kamera. Obrazovka má 6,53 palců a typ displeje je IPS.