CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi Redmi Note 9S

Filtry Sbalit
Model zařízení 1117
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Krásná stylová pouzdra, luxusní kožené obaly i silikonové kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 9S

Tisíc lidí, tisíc chutí. A o vkusu a požadavcích na obaly na mobil to platí zcela beze zbytku. V e-shopu Etuo.cz jsme si toho dobře vědomi. A musíme říct, že hledání stále nových typů obalů i motivů pro potisky je hra, kterou hrajeme hodně rádi. Pro mobil Xiaomi Redmi Note 9S připravili velmi pestrou kolekci obalů, pouzder a krytů. Pro náročné jsou připraveny luxusní kožené obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9S nebo aktuální hit, kterým jsou stylové kryty na mobil v dekoru přírodního dřeva či kovu. Pokud víte, že pro mobil Xiaomi Redmi Note 9S potřebujete skutečně odolný obal, podívejte se na odolné obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9S z řady Bumper. Jejich hliníkový rám je spolehlivým ochráncem mobilu Xiaomi Redmi Note 9S. Jsou zde i klasické knížkové a flipové obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9S, třpytivé pouzdra nebo obaly se zrcadlovým efektem. Na výběr dekoru si udělejte dostatek času. V e-shopu Etuo.cz je jich aktuálně několik set. Čekají na vás obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9S s krásnými fotkami, stylizovanými malbami bylin, módními potisky i nevšedními akvarelovými obrázky.

Kvalitní materiál je pro obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9S základ

Obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9S v e-shopu Etuo jsou z velice kvalitních materiálů a v bezvadném provedení. Jsou tvarově stálé a mají dlouhou životnost. Obaly samotné jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru telefonu Xiaomi Redmi Note 9S. Mají otvory pro fotoaparát či sloty byly na správných místech, odpovídajícím tvaru a dostatečné velikosti. Nic nesmí bránit bezchybnému provozu mobilu Xiaomi Redmi Note 9S ani jeho dobré ochraně.

Smartphone Xiaomi Redmi Note 9S

Chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 9S je ideální variantou pro skromnější uživatele, kteří by však rádi využívala komfort střední třídy.