Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Obaly pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Smartphony Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9s jsou úplně jiné modely telefonů

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vysoce odolné obaly i šik kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Zajímavý a novinkami nacpaný smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max se neobejde bez slušného obalu. Tedy pokud chcete, aby zůstal stále krásný. Pro práci v terénu, na sport a aktivní trávení volného času s mobilem Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max jsme v e-shopu Etuo.cz připravili odolné obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max. Skvělá je řada Bumper s odolnou konstrukcí z hliníku. Nebo oblečte mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max do elegantních obalů s přední klapkou. Knížkové a flipové obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max chrání nejen záda smartphonu, ale umí zabezpečit jeho citlivou obrazovku. Nachystány jsou i jemné silikonové kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, pevné plastové kryty a klasická pouzdra. Velmi trendy pak jsou kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max s přírodním dřevem nebo čistým kovem.

Obal na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max jako krásný doplněk i dobrý ochránce

Obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max z kolekcí Etuo.cz hravě sladíte s outfitem i koníčky. V e-shopu jsou nachystány elegantní kožené obaly pro náročné i minimalistické jednobarevné silikonové kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max. Pro hravé, máme připraveny obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max s několika sty desény. Jsou zde kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max s potiskem nevšedních fotografií. Nechybí fotky vzdálených končin, zvířat ani stylové koláže jídla. Všechny obaly na Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max jsou z kvalitních materiálů a vyrobeny v rozměrech a tvaru mobilu. Díky tomu na něm dobře sedí a chrání jej.

Chytrý mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

U smartphonu Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max se můžete těšit na velký displej, solidní výbavu a baterii s opravdu velkou kapacitou.