Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi Redmi Note 10S

Filtry Sbalit
Model zařízení 1030
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Začněte s kryty na mobil i zajištěním displeje

Čínský výrobce vybavil displej své novinky Xiaomi Redmi Note 10S Corning Gorilla Glass 3. Záda však zůstávají plastová. Proto by vaše první kroky po nákupu nového přístroje měly vést na stránky spolehlivého prodejce ochranného příslušenství. O zesílenou ochranu displeje se postarají tvrzená ochranná skla či fólie na displej, záda a boky si vezmou na starost kvalitní kryty na mobil. Na vašem etuo.cz jich nabízíme celou řadu. Všechny spojuje pečlivý respekt k rozměrům telefonu i nezbytné výřezy pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. Váš Xiaomi Redmi Note 10S by měl jít i s nasazeným pouzdrem ovládat tak, jak jste zvyklí. Spolehlivá pouzdra na mobil i doplňky k zajištění ochrany obrazovky ochrání váš telefon proti oděrkám, škrábancům i špíně. V případě telefonu Xiaomi Redmi Note 10S je to skvělý doplněk k normě IP53, kterou telefon splňuje. Obaly na mobil i fólie či skla se však osvědčují i v případě pádu telefonu. Pokud k němu dojde, dokáží utlumit jeho energii a s trochou štěstí zajistí, aby telefon z pádu vyšel bez úhony.

Filtrujte a vybírejte

Naše nabídka obalů na mobil Xiaomi Redmi Note 10S je opravdu nekonečná. Abychom vám výběr zjednodušili, připojujeme vysvětlení základních typů, se kterými se na našich stránkách můžete setkat. Když je použijete jako filtrovací kritérium, můžete se zaměřit už výhradně na design. Nejrozšířenější i nejběžnější jsou silikonové obaly na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje a drobně vystupují i nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nebude dotýkat. Silikonové kryty nabízíme v nepřeberném množství designů tak, aby si vybral úplně každý. Knížkové či flipové kryty na mobil mají pohyblivé křídlo, které násobí ochranu displeje. Za dostatečnou ochranu to však nepovažujte. I v tomto případě je lepší sáhnout po dvojité porci ochrany. Tzv. bumper kryty spojuje elegance a často i nějaká šikovná funkce navíc. Může přitom jít o praktický stojánek nebo třeba kapsu na bankovky či doklady. Kryty s gravírováním mají na svém povrchu vyražený určitý motiv. Jako podklad přitom může sloužit kov, kůže nebo dřevo. Pokud máte zájem výhradně o jeden z těchto materiálů, můžete použít jako filtrovací kritérium právě ten.

Tady není co řešit

Vedle typů pouzdra na mobil, které vyžadují nějaké to dovysvětlení, nabízíme také kryty, u kterých je všechno jasné. Pokud je vaším největším přáním, aby váš kryt na mobil bylo snadno vidět i v temných útrobách vaší tašky či kabelky, vybírejte kryty třpytivé. Jestli vám záleží na tom, aby byl příjemný na dotyk, doporučujeme vám obaly, které mají plastický povrch. Extra odolné obaly na mobil zajišťují maximální možnou míru ochrany. Velmi často splňují přísné vojenské normy, takže váš přístroj si s nimi může troufnout i na trochu drsnější zacházení.

Vyberte si kryt s vlastním motivem

Když jsme mluvili o nekonečné nabídce, skutečně jsme nepřeháněli. Vedle základní nepřeberné nabídky pro vás máme ještě jednu možnost: pro svůj Xiaomi Redmi Note 10S můžete navrhnout kryt podle svého vlastního návrhu. Je to velmi jednoduché, za pár minut to zvládne každý. Stačí pouze následovat pokynů jednotlivých tlačítek. Vaši kreativní práci vám velmi zjednoduší fakt, že plocha, na které tvoříte, přímo odpovídá telefonu Xiaomi Redmi Note 10S. Vlastně jde o váš budoucí obal, včetně všech nezbytných výřezů. Vy díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledek vypadat.

Od základu téměř k nerozeznání

Telefon Redmi Note 10S je v celé řadě parametrů téměř k nerozeznání od základního modelu. Jedinou odlišností je použitý procesor a také hlavní čočka zadního fotoaparátu. Zatímco základní model nabízí 48 Mpix, v případě telefonu Xiaomi Redmi Note 10S je to plných 64 Mpix. Ostatní parametry jsou podobně působivé. Když k tomu připojíte cenovku, která začíná na necelých 5 000 Kč, což je dokonce o něco méně než u základní verze, je to už velká spousta argumentů, proč dát přednost právě tomuto přístroji.