CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi Redmi Note 10 5G

Obaly pro Xiaomi Redmi Note 10 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi Redmi Note 10, Xiaomi Redmi Note 10S, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1089
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Rychlost není vše

Mít rychlá data je v dnešní době pro velkou část uživatelů zcela klíčové. Výrobce Xiaomi při představování svých novinek Redmi Note z řady 10 na příznivce rychlých dat pamatoval pouze u jediného přístroje. Označení 5G pro jistotu vložil přímo do názvu tohoto přístroje. Vedle více či méně vybavených telefonů z řady 10 tak můžete zhruba od června roku 21 sáhnout po novince Xiaomi Redmi Note 10 5G. Oproti ostatním modelům Xiaomi Redmi Note 10 5G nemá na zádech čtyři, ale jen tři čočky fotoaparátu. Co se však nezměnilo, je stejná náchylnost k oděrkám, škrábancům i špíně, která trápí také všechny jeho sourozence. Na vašem etuo.cz dokážeme tuto drobnou nedokonalost proměnit ve výhodu. Máme pro vás obaly na mobil Xiaomi Redmi Note 10 5G, které povýší vzhled tohoto telefonu a navíc ho spolehlivě ochrání.

U pouzdra na mobil na kvalitě záleží

Kvalitní kryty na mobil musí zastat několik důležitých rolí. Jednak musí vybranému modelu rozměrově sedět. V případě telefonu Xiaomi Redmi Note 10 5G půjde o tělo s rozměry 161,8 x 75,3 x 8,9 mm. Neméně důležitý je však respekt vůči veškerému funkčnímu uzpůsobení telefonu. Trojitou zadní kameru už jsme zmínili, vedle ní musí spolehlivá pouzdra na mobil počítat s výřezy pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. Klíčové je také provedení pouzdra. Materiál, ze kterého je vyrobený, by neměl jen odrážet vkus majitele, ale také všechny oděrky, škrábance a špínu, které by jinak ulpěly na těle samotného přístroje. Výhodou dobrého pouzdra na mobil je také to, že dokáže zvýšit šanci na přežití přístroje v případě pádu a pomoci tak prodloužit jeho životnost. Na vás zbývá vybrat si ten správný. Abychom vám volbu zjednodušili, připojujeme přehled typů krytů na mobil, se kterými se můžete v naší nabídce setkat.

Zjednodušte si vybírání

Nejvíce designových zástupců mají silikonové kryty na mobil. Obepínají záda i boky přístroje a drobně vystupují také nad displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka by se ho vůbec neměla dotýkat. Za dostatečnou ochranu to však nepovažujte. U všech krytů na mobil platí, že pouze kombinace obalu a bezpečnostního skla či fólie na displej představuje dostatečnou ochranu. Neméně zástupců u nás mají knížkové či flipové kryty na mobil. Najdeme u nich vždy pohyblivé křídlo, které násobí plochu, na které může být nějaký designový motiv. Když si správně vyberete, vaši oblíbenou barvu či potisk budete mít neustále na očích. Tzv. bumper kryty se vyznačují jednoduchou elegancí a často i šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo pouzdro na bankovky či drobné doklady. Kryty s gravírováním mají na svém povrchu vyražený nějaký motiv. Za podklad může sloužit dřevo, kov či kůže. Tyto materiály můžete také využít jako filtrovací kritérium. Třpytivé, výjimečně odolné kryty na mobil anebo pouzdra, která mají plastický povrch nemusíme zvlášť rozvádět, protože jejich hlavní přednost se ukrývá v samotném označení.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Vedle nepřeberné nabídky krytů na mobil podle našich originálních námětů pro vás máme ještě jednu možnost. Také pro váš Xiaomi Redmi Note 10 5G můžete navrhnout kryt s vlastním potiskem. Je to velmi jednoduché a v poslední době také čím dál oblíbenější. Váš telefon bude ochráněn pouzdrem, jaké nebude mít nikdo jiný na celém světě. Při navrhování stačí pouze následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách. Můžete přidávat obrázek či obrázky, doplňovat je vhodnými slovy a upravovat barevnost pozadí. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, svými rozměry i výřezy odpovídá telefonu Xiaomi Redmi Note 10 5G. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledný obal vypadat. Jakmile objednávku dokončíte a odešlete, ihned se jí začneme věnovat, aby byl váš jedinečný obal co nejdříve na cestě k vám.