Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Redmi K30 Pro

Obaly pro Xiaomi Redmi K30 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi Redmi K30, Xiaomi Redmi K30 Ultra, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1098
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Stylové, bláznivé i vyloženě luxusní obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro

Smartphone Xiaomi Redmi K30 Pro má své skalní fanoušky a není se, co divit. Svým pojetím a výbavou rozhodně zaujal. A protože trh s mobily bedlivě sledujeme, nachystali jsme pro smartphone Xiaomi Redmi K30 Pro kolekci s obaly, pouzdry i kryty na mobil ve všech možných provedeních. Připraveny jsou jemné silikonové zadní kryty na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro i pevnější plastové kryty, které se snadno nasazují, vypadají skvěle a dobře se čistí. Do kanceláře či ke slavnostnímu oblečení jsou skvělé kožené obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro. Velmi oblíbené jsou klasické knížkové obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro, které mají hned několik plusů. Vypadají skvěle, dobře chrání mobil Xiaomi Redmi K30 Pro ze všech stran a dávají velký prostor pro potisk. Navíc jsou také velice praktické. Pokud hledáte další obaly s přední klapkou, jsou tu flipové obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro. Na sport a do terénu jdou výborné odolné kryty na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro.

Obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro s potiskem i bez spolehlivě ochrání

Dbáme na to, aby každý obal na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro nejen vypadal krásně, ale také byl plně funkční. Musí na telefonu Xiaomi Redmi K30 Pro dobře sedět, nepadat a chrání jej před mechanickým poškozením. Obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro v e-shopu Etuo.cz jsou z kvalitních materiálů a přesně v rozměrech a velikosti modelu Xiaomi Redmi K30 Pro. Otvory pro kamery fotoaparátů, sloty nebo tlačítka musí být na správných místech. Skvělým tipem jsou obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 Pro s přírodním dřevem nebo kovem.

Chytrý mobil Xiaomi Redmi K30 Pro

Velký displej 6,67 palce, který neruší jediný průstřel selfie kamery mobilu Xiaomi Redmi K30 Pro. Navíc se smartphone chlubí i skvělým fotoaparátem.