+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Redmi 8A

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly na mobil v nekonečném provedení

Po nákupu nového smartphonu musí nutně vyvstat otázka jeho vhodného zabezpečení. O displej se postarají kvalitní ochranná skla či fólie. Teď zbývá zodpovědět, jak zajistit ochranu bokům a zádům přístroje. Pro váš Xiaomi Redmi 8A jsme vytvořili následující výběr. Zahrnuje pouze takové kryty na mobil, které vašemu přístroji dokonale padnou. Veškeré výřezy pro funkční i ovládací prvky jsou přesně tam, kde mají být. Přístroj díky nim lépe odolá oděrkám, škrábancům a špíně, čímž přispěje k jeho dlouhodobější výdrži. Na vás zůstává ta nejzábavnější část: vybrat si správný design a typ pouzdra na mobil.

S pohyblivým křídlem nebo bez

Pouzdra na mobil v naší nabídce se v základu dělí na dvě kategorie. Do první spadají obaly flipové či knížkové, které mají otevírací křídlo. Do té druhé se řadí veškeré kryty, které se soustředí na ochranu zad a boků přístroje. Mezi nimi najdete také obalové speciality, jako jsou dřevěná, třpytivá, výjimečně odolná či plastická pouzdra na mobil. Pokud máte jasno o typu obalu, na řadu přichází design. Vybírat můžete z jednobarevných pouzder, fotorealistických, animovaných či textových. Motiv, který budou nést, může připomínat váš oblíbený koníček, zábavu či se stát připomínkou něčeho příjemného, co jste v životě prožili. Kdyby se náhodou přihodilo, že si ani v tak velkém množství nevyberete, stále ještě můžete navštívit naši kreativní dílnu a vytvořit pro svůj Xiaomi Redmi 8A obal podle svého. Stačí k tomu pár minut vašeho času a špetka inspirace.

Pro telefon s velkou výdrží

Smartphone Xiaomi Redmi 8A se může pochlubit výjimečnou kapacitou baterie, která nemá v segmentu nízkonákladových telefonů téměř obdoby. Čínský výrobce k ní přidal ještě rychlodobíjení, takže telefon může znovu sloužit svému účelu velmi rychle. Tak velká výdrž si zaslouží podpořit. Nejlépe tím, že svůj telefon zabezpečíte i proti mechanickým nástrahám. K tomu neposlouží nic lépe, než kvalitní kryt na mobil, který spolu s výjimečnou baterií dokáže ochránit celý vnitřek přístroje.