Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi Redmi 4 

(Počet produktů: 0)
No search results

Velký výběr obalů na mobil Xiaomi Redmi 4

Každý, kdo si váží alespoň trochu svých věcí, zejména svých miláčků (telefonů), už alespoň jednou přemýšlel nebo přemýšlí nad koupí obalu či tvrzeného skla. Existuje nespočet variací na ochranu vašeho mobilního telefonu Xiaomi redmi 4 a bezpochyby je těžké si vybrat, který je ten pravý pro vás. Právě proto vám s tím pomůžeme!

Proč obal vůbec pořídit? Jaký obal koupit?

Největší výhodou je zajisté odolnost všech krytů a obalů, kterou dokážou poskytnout vašemu telefonu a ochrání jej před nejrůznějšími oděrkami a škrábanci.

Záleží na osobních preferencích. Někoho otravuje neustálé přiklapování pouzdrového krytu a někdo jej zase vyhledává. Jelikož je ale možností na trhu nespočet, stačí si jen vybrat to pravé ořechové.

Druhy obalů na mobily Xiaomi Redmi 4

Silikonové obaly patří mezi nejpopulárnější kryty právě díky jejich pružnosti a schopnosti vstřebat i větší nárazy. Můžete si vybrat buď sklapovací pouzdro, anebo kryt pouze na zadní stranu vašeho telefonu. Jejich popularita stále roste a není se čemu divit, jelikož je na výběr několik různých variací a vzorů na potisk vašeho budoucího obalu. Oproti silikonovým krytům vás plastové kryty zaujmou svou pevností a pocitem bezpečí, který díky nim získáte. V kombinaci s pouze zadním krytem doporučujeme zakoupit i přední nalepovací krycí sklo, které váš mobil ochrání před nežádoucími škrábanci, rýhami, vrypy a může vám zachránit i displej při nárazu na tvrdou podložku. Dále si můžete zakoupit také na váš Xiaomi redmi 4 tzv. knížkové pouzdro, které plní funkci jak krycího skla, tak i krytu. Mobil vložíte do silikonového obalu a "zavřete" jej jako knihu. Vždy, když jej budete chtít použít, tak kryt jen otevřete a můžete být bez obav před škrábanci a oděrkami.

Tvrzené sklo je nutností - Xiaomi Redmi 4

Pakliže chcete mít 100% jistotu, že vám váš telefon Xiaomi redmi 4 vydrží co nejdéle, pak určitě doporučujeme kombinaci krycího sklíčka s zadním krytem, či s knížkovým pouzdrem. Na našem webu máte na výběr hned několik variací - od nejrůznějších barev, tvarů, vzorů či obrázků až po třpytivé pro prince a princezny.