Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Redmi 3S

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Xiaomi Redmi 3S

Uvažujete, jaký obal zvolit na telefon Xiaomi Redmi 3S? Je to jednoduché, zamyslete se, jak zatěžujte váš telefon, jak jej nosíte nebo jestli půjčujete mobil často malým dětem. Míváte smartphone Xiaomi Redmi 3S pohozený v kabelce či baťůžku? Pak doporučujeme knížková či flipová pouzdra na mobil Xiaomi Redmi 3S, která ochrání zadní část telefonu i dotykový displej. Máte akční náplň dne nebo půjčujete mobil malým dětem na hry? Chce to odolné pouzdro na telefon Xiaomi Redmi 3S. Odolné pouzdro poskytuje ochranu i při větších nárazech či pádech. Nebo se zkrátka podívejte na silikonové a plastové kryty na mobil Xiaomi Redmi 3S. Jsou velice příjemné na omak, jednoduše je nasadíte na telefon a dobře se udržují v čistotě. Všechny kryty na mobily jsou vyrobeny přesně v rozměrech modelu Xiaomi Redmi 3S. Je to důležité. Jen tak mohou být otvory pro tlačítka, vstupy či kameru fotoaparátu na správných místech.

Xiaomi Redmi 3S - Pohrajte si s výběrem dekoru

Dekor obalu na mobil Xiaomi Redmi 3S o vás mnohé prozradí. Může o vás říct, že milujete dobré jídlo, módu či fantasy. Jak? Podle toho jaký dekor obalu na mobil Xiaomi Redmi 3S zvolíte. Vybírejte proto pečlivě. A ideálně si pořiďte několik krytů, které budete střídat podle příležitosti, kam vyrážíte, outfitu nebo nálady. Chodíte často na důležitá jednání, pak jsou ideální jednobarevné decentní kryty na movil Xiaomi Redmi 3S nebo obaly v dekoru eko kůže. Máte rádi zábavné doplňky? Podívejte se na více než 300 dekorů, které najdete v nabídce e-shopu Etuo.cz.

Dobrý poměr ceny a výkonu: Xiaomi Redmi 3S

Smartphone Xiaomi Redmi 3S je povedeným zástupcem kategorie chytrých telefonů za příznivou cenu. Má solidní paměť 32 GB, 3 GB RAM a baterii s nadstandardní kapacitou 4 000 mAh. Pro běžné momentky z rodinného i pracovního života bohatě stačí fotoaparát s rozlišením 13 MPx.