Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
XIAOMI MI PLAY
Xiaomi 11 Lite 5G NE Xiaomi Mi A1 Xiaomi Mi A2 Xiaomi Mi A2 Lite Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi4c Xiaomi Mi4S Xiaomi Mi5 Xiaomi Mi5C Xiaomi Mi5s Xiaomi Mi5s Plus Xiaomi Mi5X Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi6X Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 Lite Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9 Lite Xiaomi Mi 9 SE Xiaomi Mi 9T Xiaomi Mi 9T Pro Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10 Lite Xiaomi Mi 10 Pro Xiaomi Mi 10T 5G Xiaomi Mi 10T Lite 5G Xiaomi Mi 10T Pro 5G Xiaomi Mi 10 Ultra Xiaomi Mi 10 Youth Edition Xiaomi Mi 11 Xiaomi Mi 11i Xiaomi Mi 11 Lite Xiaomi Mi 11 Lite 5G Xiaomi Mi 11 Ultra Xiaomi Mi Max Xiaomi Mi Max 2 Xiaomi Mi Max 3 Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi Mix 2 Xiaomi Mi Mix 2S Xiaomi Mi Mix 3 Xiaomi Mi Note 2 Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi Note 10 Xiaomi Mi Note 10 Lite Xiaomi Mi Note 10 Pro Xiaomi Mi Play Xiaomi POCO F1 Xiaomi POCO F2 Pro Xiaomi POCO F3 Xiaomi POCO M3 Xiaomi POCO M3 Pro 5G Xiaomi POCO X2 Xiaomi POCO X3 Xiaomi POCO X3 NFC Xiaomi POCO X3 Pro Xiaomi Redmi 3 Xiaomi Redmi 3 Pro Xiaomi Redmi 3S Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi 4A Xiaomi Redmi 4 Prime Xiaomi Redmi 4X Xiaomi Redmi 5 Xiaomi Redmi 5A Xiaomi Redmi 5 Plus Xiaomi Redmi 6 Xiaomi Redmi 6A Xiaomi Redmi 6 Pro Xiaomi Redmi 7 Xiaomi Redmi 7A Xiaomi Redmi 8 Xiaomi Redmi 8A Xiaomi Redmi 9 Xiaomi Redmi 9A Xiaomi Redmi 9C Xiaomi Redmi 9T Xiaomi Redmi 10 Xiaomi Redmi 10x Xiaomi Redmi Go Xiaomi Redmi K30 Xiaomi Redmi K30S Xiaomi Redmi K30 Pro Xiaomi Redmi K30 Ultra Xiaomi Redmi K40 Xiaomi Redmi K40 Pro Xiaomi Redmi K40 Pro Plus Xiaomi Redmi Note 3 Xiaomi Redmi Note 3 Pro Xiaomi Redmi Note 4 Xiaomi Redmi Note 4 Pro Xiaomi Redmi Note 4X Xiaomi Redmi Note 5 Xiaomi Redmi Note 5 Pro Xiaomi Redmi Note 5A Xiaomi Redmi Note 5A Prime Xiaomi Redmi Note 6 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Redmi Note 7 Pro Xiaomi Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Xiaomi Redmi Note 9 Xiaomi Redmi Note 9S Xiaomi Redmi Note 9T 5G Xiaomi Redmi Note 9 Pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max Xiaomi Redmi Note 10 Xiaomi Redmi Note 10 5G Xiaomi Redmi Note 10S Xiaomi Redmi Note 10 Pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max Xiaomi Redmi S2
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi Play

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Xiaomi Mi Play

Obal na mobil Xiaomi Mi Play může být zcela funkční záležitostí, designovým kouskem i praktickým ochranným doplňkem. Nebo klidně vše do hromady. Záleží jen na vašich preferencích a na tom jaký obal na mobil nebo kryt na mobil Xiaomi Mi Play vyberete s nabídky e-shopu Etuo.cz. Velice praktické jsou silikonové zadní kryty na mobil Xiaomi Mi Play. Jsou z příjemného materiálu, který se dobře drží i ve vlhkých rukou a skvěle se udržuje v čistotě. Stačí je jen sundat a opláchnout v teplé vodě. Po vysušení nasadíte silikonové zadní kryty zpět na mobil Xiaomi Mi Play. Ochranu smartphonu ze všech stran poskytují flipová a knížková pouzdra na mobily. Chrání zadní část telefonu před poškozením, ale i citlivý dotykový displej. V internetovém obchodě Etuo.cz najdete i super odolné obaly na mobil Xiaomi do opravdu drsných podmínek nebo minimalistické super tenké silikonové kryty na mobil.

Výběr motivů pro obaly na Mi Play

Designově se můžete opravdu vyřádit. Chcete decentněji laděný obal? Není problém, v nabídce jsou jednobarevné kryty na mobil i luxusní obaly z eko kůže. Potřebujete se trochu odvázat? Vybírejte v kolekci Fantastic Foto Case nebo kryty s tekutými či třpytivými efekty. Najdete motivy pro romantiky, drsňáky i cool týpky. Všechny obaly i kryty na mobil jsou plně funkční. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které telefon ochrání před poškozením a zároveň se dobře udržují v čistotě. Obaly na mobily dodáváme pro jednotlivé modely zařízení. Kopírují tvar i rozměry telefonu a mají všechny otvory na správných místech.

Specifikace Xiaomi Mi Play

Smartphon Xiaomi Mi Play je dalším povedeným kouskem z dílný čínského výrobce. Opět vsadil na slušně vybavený telefon za velice dobrou cenu. Tentokrát mobil Xiaomi Mi Play cílí na hráčské spektrum uživatelů mobilních telefonů. Ale smartphone Xiaomi Mi Play není určen pouze ke hraní. Svými parametry uspokojí většinu příznivců chytrých telefonů střední třídy. Kombinaci dobrého výkonu, slušného fotoaparátu a trendy designu je zkrátka podmanivá.