+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi Play

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Xiaomi Mi Play

Obal na mobil Xiaomi Mi Play může být zcela funkční záležitostí, designovým kouskem i praktickým ochranným doplňkem. Nebo klidně vše do hromady. Záleží jen na vašich preferencích a na tom jaký obal na mobil nebo kryt na mobil Xiaomi Mi Play vyberete s nabídky e-shopu Etuo.cz. Velice praktické jsou silikonové zadní kryty na mobil Xiaomi Mi Play. Jsou z příjemného materiálu, který se dobře drží i ve vlhkých rukou a skvěle se udržuje v čistotě. Stačí je jen sundat a opláchnout v teplé vodě. Po vysušení nasadíte silikonové zadní kryty zpět na mobil Xiaomi Mi Play. Ochranu smartphonu ze všech stran poskytují flipová a knížková pouzdra na mobily. Chrání zadní část telefonu před poškozením, ale i citlivý dotykový displej. V internetovém obchodě Etuo.cz najdete i super odolné obaly na mobil Xiaomi do opravdu drsných podmínek nebo minimalistické super tenké silikonové kryty na mobil.

Výběr motivů pro obaly na Mi Play

Designově se můžete opravdu vyřádit. Chcete decentněji laděný obal? Není problém, v nabídce jsou jednobarevné kryty na mobil i luxusní obaly z eko kůže. Potřebujete se trochu odvázat? Vybírejte v kolekci Fantastic Foto Case nebo kryty s tekutými či třpytivými efekty. Najdete motivy pro romantiky, drsňáky i cool týpky. Všechny obaly i kryty na mobil jsou plně funkční. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které telefon ochrání před poškozením a zároveň se dobře udržují v čistotě. Obaly na mobily dodáváme pro jednotlivé modely zařízení. Kopírují tvar i rozměry telefonu a mají všechny otvory na správných místech.

Specifikace Xiaomi Mi Play

Smartphon Xiaomi Mi Play je dalším povedeným kouskem z dílný čínského výrobce. Opět vsadil na slušně vybavený telefon za velice dobrou cenu. Tentokrát mobil Xiaomi Mi Play cílí na hráčské spektrum uživatelů mobilních telefonů. Ale smartphone Xiaomi Mi Play není určen pouze ke hraní. Svými parametry uspokojí většinu příznivců chytrých telefonů střední třídy. Kombinaci dobrého výkonu, slušného fotoaparátu a trendy designu je zkrátka podmanivá.