CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi Mi Note 10 Pro

Obaly pro Xiaomi Mi Note 10 Pro


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi Mi Note 10, Xiaomi Mi Note 10 Lite, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1117
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Cool obaly na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro i luxusní pouzdra

Pro smartphone Xiaomi Mi Note 10 Pro jsme v e-shopu Etuo.cz nachystali kolekci různorodých obalů a krytů. Protože víme, že naši klienti jsou různorodí, přináší i kolekce obalů na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro velmi pestrou paletu. Jsou připraveny jednoduché minimalistické kryty na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro. Mohou být jednobarevné, průhledné, ale také velmi bytelné. Ty najdete pod označením odolné kryty na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro a vydrží i opravdu drsné zacházení. Navíc udrží váš mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro v bezpečí i v terénu. Do kanceláře a na obchodní jednání jsou určený krásné kožené obaly na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro. Decentní provedení krásně sladíte s vašim business outfitem.

Důkladná ochrana mobilu Xiaomi Mi Note 10 Pro i designový doplněk

Je jen na vás, jak obal na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro pojmete. Dáváte přednost čistým liniím a dobré funkčnosti? Pak jsou tu pro vás designové obaly na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro. No, a pokud se nebojíte trochu odvázat a dát najevo emoce, podívejte se na kolekce obalů na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro s krásnými potisky. Vyjádřit jimi můžete vaši romantickou duši i lásku k přírodě. Velmi stylové jsou kryty na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro s přírodním dřeme, nebo plátem surového kovu. Tyto kryty můžete mít zcela hladké, ale také s designovými rytinami. Všechny obaly na mobil Xiaomi Mi Note 10 Pro mají jedno společné, dobře na telefonu sedí a poskytují mu účinnou ochranu.

Smartphone Xiaomi Mi Note 10 Pro s luxusním fotoaparátem

Jak už je u Xiaomi zvykem, snaží se být v technologické výbavě mobilů na špici. Smartphone Xiaomi Mi Note 10 Pro je toho důkazem. Čeká na vás foťák s pěti kamerami i luxusně velké úložiště.