+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi 9T Pro

Obaly pro Xiaomi Mi 9T Pro

Smartphony Xiaomi Mi 9T jsou úplně jiné modely telefonů.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Knížkové pouzdra i jemné silikonové kryty na mobil Xiaomi Mi 9T Pro

Každý chytrý telefon potřebuje svůj kabát a tím jsou kvalitní obaly na mobil. I pro smartphone Xiaomi Mi 9T Pro máme připraveny obaly na mobil Xiaomi Mi 9T Pro od renomovaných výrobců. Vybírat můžete příjemné silikonové kryty na mobil Xiaomi Mi 9T Pro i pevné plastové obaly. V repertoáru jsou i vysoce odolná pouzdra na mobil Xiaomi Mi 9T Pro, která využijete v náročných podmínkách. Knížkové a flipové obaly na mobil Xiaomi Mi 9T Pro mají hned několik předností. Jdou poskládat do praktického stojánku pro sledování videí. Mohou být ale také peněženkou, takže ušetříte trochu místa a máte vše u sebe. Luxusně vypadají kožené obaly na mobil Xiaomi Mi 9T Pro, crazy zase třpytivé silikonové kryty na mobil.

Ochrana telefonu Xiaomi Mi 9T Pro i skvělý doplněk

Všechny kryty na mobil Xiaomi Mi 9T Pro jsou účinnou ochrannou pro tělo telefonu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které dobře ochrání před mechanickými poškozeními. Při výrobě byly brány v potaz rozměry a tvar telefonu Xiaomi Mi 9T Pro. Proto mu mohou obaly dobře sednout a chránit jej. Silikonové a plastové kryty na mobil Xiaomi Mi 9T Pro ochrání záda telefonu, za to knížkové a flipové obaly na mobil i jeho přední dotykovou obrazovku. Odolné obaly na mobil Xiaomi Mi 9T Pro jsou výborné na sport nebo pokud máte malé děti a mobil jim půjčujete.

Chytrý telefon Xiaomi Mi 9T Pro

Značka Xiaomi se specializuje na dobře vybavené telefony za slušnou cenu. Smartphone Xiaomi Mi 9T Pro zaujme povedeným designem i velkou obrazovkou s šířkou 6,39 palce a Full HD+ rozlišením. Skvělý je i foťák. Hlavní kamery mají maximální rozlišení 48 MPx, přední selfie kamerka pak 8 MPx. Nabízí spoustu vychytávek pro pořízení hodně zajímavých snímků z běžného dne i z dovolených.