+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi 9 SE

Obaly pro Xiaomi Mi 9 SE


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 Lite, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Xiaomi Mi 9 SE

Je to jako jinde, prevence není nikdy dost. A platí to i pro zacházení s novým smartphonem Xiaomi Mi 9 SE. Je proto ideální hned mu koupit nový obal. V internetovém obchodě etuo.cz najdete stovky nejrůznějších motivů, které můžete na obalu na mobil Xiaomi Mi 9 SE mít. Můžete zvolit decentní jednobarevné silikonové nebo plastové kryty na mobil. Elegantní a luxusně vypadající jsou obaly na mobil Xiaomi Mi 9 SE z eko kůže. Ty se hodí pro businessmany i mladé gentlemany. Pokud si libujete v trošku ulítlejších motivech, podívejte se na třpytivé obaly na mobil nebo třeba extravagatní koláže. Pro food lovers je zde vymazdlená řada krytů na mobil Food Porn. A nezapomínáme ani na romantické duše nebo milovníky rychlých kol. Pro smartphone Xiaomi Mi 9 SE můžete zvolit klasické silikonové nebo plastové zadní kryty na mobil či populární knížkové či flipové obaly. Super jsou i odolné kryty na mobil z řady Bumper.

Správný rozměr a tvar pro mobil Xiaomi Mi 9 SE

Obaly, kryty i pouzdra na mobily Xiaomi Mi 9 SE vybíráme pouze od prověřených výrobců. Jsou z kvalitních materiálů, které hodně vydrží a dobře se udržují v čistotě. Potisk na obalech je plně otěru a oděru odolný, proto dlouho dělá radost. Vybíráte-li nový obal, ujistěte se, že máte zadaný správný model telefonu, tedy Xiaomi Mi 9 SE. Jen tak obal dobře sedne na mobil a chrání jej. Kryty na mobily z našeho e-shopu kopírují tvar i rozměry telefonu Xiaomi Mi 9 SE. Mají všechny otvory na patřičných místech. Nic neblokuje sloty pro karty a připojení nabíječky. Reproduktor i mikrofon jsou dokonle volné.

Xiaomi Mi 9 SE - Menší, ale skvělý

Smartphone Xiaomi Mi 9 SE je menším bratrem hlavních telefonů řady Mi 9 a tedy i cenově dostupnějším. Nižší cena je vykoupena menšími rozměry telefonu, skromnější pamětí i nižším výkonem.