Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
XIAOMI MI 9 LITE
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi 9 Lite

Obaly pro Xiaomi Mi 9 Lite

Smartphony Mi 9t, Mi 9t Pro, Mi 9 SE a Mi 9 jsou úplně jiné modely telefonů

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obaly a kryty na mobil Xiaomi Mi 9 Lite různorodých dekorů i tvarů

Pro chytrý telefon Xiaomi Mi 9 Lite jsme v e-shopu Etuo.cz připravili obaly na mobily různých typů ve více než třech stovkách dekorů. Na váš mobil Xiaomi Mi 9 Lite čekají klasické silikonové a plastové kryty na mobily i elegantní kožené obaly. K nejpopulárnějším typům patří knížkové obaly na mobil Xiaomi Mi 9 Lite. Je to kvůli jejich praktičnosti a šik vzhledu. Navíc kvalitní knížkové pouzdro na mobil Xiaomi Mi 9 Lite umí ochránit nejen zadní část telefonu, ale také obrazovku. Alternativou ke knížkovému obalu na mobil Xiaomi Mi 9 Lite je flipové pouzdro. Hlavní rozdíl je ve stylu otevírání obalu. Flipové obaly mají také klapku, ale ta se otevírá na kratší straně. Sportovci vyhledávají vysoce odolná pouzdra na mobil Xiaomi Mi 9 Lite. Je to i vaše volba? Podívejte se na řadu Bumper s hliníkovým rámem.

Crazy třpytivé obaly i jemné pouzdra s akvarelovými malbami na mobil Xiaomi Mi 9 Lite

Obal na mobil Xiaomi Mi 9 Lite můžete doladit s outfitem, náladou nebo podle toho kam se zrovna chystáte. Jednobarevné a kožené obaly na mobil Xiaomi Mi 9 Lite jsou velmi decentní a hodí se do zaměstnání a na důležité jednání. Nebo se trochu odvažte a podívejte se na některou řadu zajímavých dekorů. Kryty na mobil Xiaomi Mi 9 Lite s potiskem luxusních fotografií zaujmou na první pohled. Jsou zde i kolekce s malbami evokujícími akvarel nebo tattoo motivy. Trendy jsou kryty na mobil Xiaomi Mi 9 Lite s přírodním dřevem nebo kovem.

Chytrý telefon Xiaomi Mi 9 Lite

Střední třída telefonů má nového zástupce a tím je smartphone Xiaomi Mi 9 Lite. Na první dobrou vás zaujme velký AMOLED displej s úhlopříčkou 6,39. Dalším tahákem mobilu Xiaomi Mi 9 Lite je fotoaparát, který má hlavní rozlišení 48 MPx.