Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
XIAOMI MI 11 ULTRA
Xiaomi 11 Lite 5G NE Xiaomi 11T Xiaomi 11T Pro Xiaomi Mi A1 Xiaomi Mi A2 Xiaomi Mi A2 Lite Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi4c Xiaomi Mi4S Xiaomi Mi5 Xiaomi Mi5C Xiaomi Mi5s Xiaomi Mi5s Plus Xiaomi Mi5X Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi6X Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 Lite Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9 Lite Xiaomi Mi 9 SE Xiaomi Mi 9T Xiaomi Mi 9T Pro Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10 Lite Xiaomi Mi 10 Pro Xiaomi Mi 10T 5G Xiaomi Mi 10T Lite 5G Xiaomi Mi 10T Pro 5G Xiaomi Mi 10 Ultra Xiaomi Mi 10 Youth Edition Xiaomi Mi 11 Xiaomi Mi 11i Xiaomi Mi 11 Lite Xiaomi Mi 11 Lite 5G Xiaomi Mi 11 Ultra Xiaomi Mi Max Xiaomi Mi Max 2 Xiaomi Mi Max 3 Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi Mix 2 Xiaomi Mi Mix 2S Xiaomi Mi Mix 3 Xiaomi Mi Note 2 Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi Note 10 Xiaomi Mi Note 10 Lite Xiaomi Mi Note 10 Pro Xiaomi Mi Play Xiaomi Pad 5 Xiaomi POCO F1 Xiaomi POCO F2 Pro Xiaomi POCO F3 Xiaomi POCO M3 Xiaomi POCO M3 Pro 5G Xiaomi POCO M4 Pro 5G Xiaomi POCO X2 Xiaomi POCO X3 Xiaomi POCO X3 NFC Xiaomi POCO X3 Pro Xiaomi Redmi 3 Xiaomi Redmi 3 Pro Xiaomi Redmi 3S Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi 4A Xiaomi Redmi 4 Prime Xiaomi Redmi 4X Xiaomi Redmi 5 Xiaomi Redmi 5A Xiaomi Redmi 5 Plus Xiaomi Redmi 6 Xiaomi Redmi 6A Xiaomi Redmi 6 Pro Xiaomi Redmi 7 Xiaomi Redmi 7A Xiaomi Redmi 8 Xiaomi Redmi 8A Xiaomi Redmi 9 Xiaomi Redmi 9A Xiaomi Redmi 9AT Xiaomi Redmi 9C Xiaomi Redmi 9T Xiaomi Redmi 10 Xiaomi Redmi 10x Xiaomi Redmi Go Xiaomi Redmi K30 Xiaomi Redmi K30S Xiaomi Redmi K30 Pro Xiaomi Redmi K30 Ultra Xiaomi Redmi K40 Xiaomi Redmi K40 Pro Xiaomi Redmi K40 Pro Plus Xiaomi Redmi Note 3 Xiaomi Redmi Note 3 Pro Xiaomi Redmi Note 4 Xiaomi Redmi Note 4 Pro Xiaomi Redmi Note 4X Xiaomi Redmi Note 5 Xiaomi Redmi Note 5 Pro Xiaomi Redmi Note 5A Xiaomi Redmi Note 5A Prime Xiaomi Redmi Note 6 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Redmi Note 7 Pro Xiaomi Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 (2021) Xiaomi Redmi Note 8 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Xiaomi Redmi Note 9 Xiaomi Redmi Note 9S Xiaomi Redmi Note 9T 5G Xiaomi Redmi Note 9 Pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max Xiaomi Redmi Note 10 Xiaomi Redmi Note 10 5G Xiaomi Redmi Note 10S Xiaomi Redmi Note 10 Pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max Xiaomi Redmi Note 11 5G Xiaomi Redmi Note 11 Pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Xiaomi Redmi S2
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi 11 Ultra

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vysoce kvalitní, stylové i designové obaly na mobil Xiaomi Mi 11 Ultra

Pořídili jste si vychytaný smartphone Xiaomi Mi 11 Ultra? Gratulujeme. Teď to chce dobře zvolit obal na mobil. Proč? Protože tohoto mazlíka chcete dobře ochránit. S dobrým obalem na mobil vydrží zařízení déle jako nové. Zajistíte si delší radost z krásného telefonu, snížíte riziko poškození a pobytu vašeho smartphonu v servisu. S dobrým obalem je mobil déle bez škrábanců a stále jako nový. Při výměně mobilu můžete dostat zajímavou cenu. Obal na mobil je však také stylovým doplňkem. Můžete se vyřádit a proměnit váš telefon Xiaomi Mi 11 Ultra se zajímavým obalem s nevšedním potiskem. Nebo si vytvořte vlastní kolekci obalů na mobily, se kterou půjde perfektně doladit každý outfit. Některé kryty na mobil v naší nabídce Etuo.cz mají různé vychytávky, které zpříjemní každodenní život. S obalem z řady Wallet, můžete zahodit peněženku, protože tu hravě nahradí.

Zvolte obal na mobil, který vám bude nejvíce vyhovovat

Možností je spousta a v Etuo.cz najdete naprostou většinu z nich. Kolekci pro mobil Xiaomi Mi 11 Ultra jsme připravili velmi komplexní. Chcete mít stálý přehled o dění v mobilu? Hrajete rádi hry? Pak se podívejte na zadní kryt na mobil Xiaomi Mi 11 Ultra. Spolehlivě chrání záda a boky zařízení, ale obrazovka zůstává neustále přístupná. Zcela opačný přístup k ochraně zařízení pak mají knížkové a flipové obaly na mobil. Ty vaše zařízení dokonale obklopí a ochrání je tak ze všech stran. Mají totiž přední otevírací klapku, která v zavřeném stavu poskytuje zabezpečení také citlivému dotykovému displeji. Navíc můžete klapku využívat také jako praktický stojánek nebo třeba i jako jednoduchou peněženku na kreditku a pár papírových bankovek. Speciální kategorií jsou odolné kryty na mobil Xiaomi Mi 11 Ultra. Ty mají zesílenou konstrukci, často doplněnou o kovový rám. Chrání zařízení i ve značně náročných podmínkách.

Obal na mobil Xiaomi Mi 11 Ultra ze zajímavých materiálů

Základem pro výrobu dobrých obalů na mobil je kvalitní plast. Ale není to jediný materiál, který v nabídce Etuo.cz najdete. Oblíbené jsou kryty na mobil s jemného silikonu. Jsou jemné na dotek, ale zařízení dobře chrání. Nebo může mít obal na mobil podobu pevné skořepinky, která chrání jeho záda. Všechny podoby plastu, které pro obaly na mobily využíváme, jsou zdravotně nezávadné, vysoce odolné a snadno se udržují v hygienické čistotě. Topem jsou kryty a pouzdra s netradičními materiály jako je kůže, dřevo či kov. Kožené obaly na mobily Xiaomi Mi 11 Ultra jsou ideální volbou pro seriózní jednání.

Decentní jednobarevné kryty na mobil i několik set krásných potisků

Kryt na mobil může být velmi decentním doplňkem, ale také může váš den rozzářit zajímavým potiskem. Seriózní jednobarevné či průhledné kryty na mobil jsou ideální do zaměstnání či na jednání. Tam využijete i kožené obaly. Pro volný čas si pořiďte některý z obalů, které vás pobaví pokaždé, když se na mobil podíváte. Můžete vybírat z vtipných koláží, tematických obrázků podle ročních období, ale také z nádherných fotografií. Na své si u nás přijdou i filmoví fanoušci nebo milovníci přírody. Je libo obal s obrázkem jako z babiččina herbáře? V nabídce jsou i reprodukce slavných designérů či vtipné koláže.

Smartphone Xiaomi Mi 11 Ultra

Vychytaný mobil Xiaomi Mi 11 Ultra je opravdovým skvostem. Jeho design je progresivní a rozhodně zaujme na první pohled. V obrovském těle je ukryta netušená síla. Výkonný procesor, obrovské úložiště i baterie s velkou kapacitou 5 000 mAh jsou jen základem. To co ohromí je fotoaparát. Mobil má tři velké snímače, tři hlavní objektivy a zvládá skvěle zaostřit i v temné noci. Cílem jsou bohaté detaily fotografií, ať už fotíte blízké objekty nebo vzdálenou krajinu. Video můžete nahrávat v rozlišení až 8K.