CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Obaly pro Xiaomi Mi 11 Lite 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi Mi 11 Lite, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1117
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochrana pro každou z barev

Celoskleněný telefon Xiaomi Mi 11 Lite 5G se výrobci skutečně vydařil. Sice nevíme, zda jste zvolili citrusově žlutý, mátově zelený nebo lanýžově černý, ale i pro vás máme dobrou zprávu. Svůj neporušený vzhled si váš telefon může uchovat mnohem déle. Také pro tento model jsme vytvořili celou řadu doplňků, které mu zajistí spolehlivou ochranu a díky tomu i delší životnost. O bezpečí obrazovky se postarají fólie na displej či tvrzená ochranná skla, ochranu zad si vezmou na starosti kryty na mobil, které jsou jako dělané pro model Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Na vás zbývá jediné: vybrat si pro sebe ten správný.

Kryty na mobil Xiaomi Mi 11 Lite 5G, které sednou

Spolehlivé zabezpečení telefonu v podobě obalu či skla musí v první řadě respektovat odlišnosti či zvláštnosti telefonu. Nejde přitom jen o samotné rozměry. Aby doplňky pro ochranu přístroje mohly skutečně spolehlivě sloužit, je nutné, aby jejich součástí byly veškeré otvory a výřezy pro všechny funkční i ovládací prvky a tlačítka. Telefon by měl i po nasazení skla či fólie a krytu jít ovládat tak, jak jste zvyklí. Na vašem etuo.cz vám nabízíme pouze takové příslušenství, které danému přístroje padne a ochrání ho proti oděrkám, škrábancům i špíně. Kromě toho zvýší šanci, že telefon Xiaomi Mi 11 Lite 5G ustojí i případný pád. Pokud k němu dojde, kryt pojme jeho energii a utlumí ho. Když to nebude z velké výšky, telefon má šanci vyjít z toho bez úhony. Na našich stránkách najdete pouzdra na mobil Xiaomi Mi 11 Lite 5G v celé řadě provedení. Abychom vám výběr usnadnili, připojujeme seznam různých typů pouzdra na mobil, se kterými se můžete setkat.

Filtrujte a vybírejte

Nejrozšířenější jsou beze sporu silikonové kryty na mobil. Spolehlivě kryjí záda i boky telefonu a drobně vystupují i nad displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka by se ho vůbec neměla dotýkat. Dostatečná ochrana to však není, stejně jako u ostatních krytů i v tomto případě platí, že pouze dvojí ochrana v podobě ochranného skla či fólie je dostačující. Silikonových krytů na mobil nabízíme opravdu úctyhodné množství. Svůj design či styl si tak může najít každý. Knížkové či flipové kryty na mobil mají vždy pohyblivé křídlo, které ještě o něco zvyšuje bezpečí obrazovky. Zároveň poskytují další plochu, která může nést nějaký designový motiv. Na vás je pouze si vybrat. Pokud je vaším cílem při výběru krytu na mobil čistá elegance, doporučujeme zvolit tzv. „bumper“ kryty. Tyto obaly na mobil mají často šikovnou funkci navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Kryty na mobil s gravírováním mají na svém povrchu vyražený určitý motiv. Za podklad může sloužit kov, dřevo i kůže. Pokud stojíte přímo o jeden z těchto materiálů, můžete použít jako filtrovací kritérium právě ten. Třpytivé či odolné obaly na mobil není třeba zvlášť vysvětlovat. Jejich hlavní přednost se ukrývá v samotném názvu. To samé platí i pro kryty, které mají plastický povrch. Spolu s nimi získáte obal, který bude velmi příjemný na dotyk.

Vytvořte svůj originál

Vedle základní nabídky tu pro vás máme ještě jedno překvapení. Také pro telefon Xiaomi Mi 11 Lite 5G si můžete navrhnout kryt s vlastním potiskem. Velmi oblíbená je tato možnost v případě, že novým obalem chcete potěšit někoho ze svých blízkých. Za pár okamžiků můžete vytvořit jedinečný kryt, který může připomínat třeba šťastné společně strávené chvíle. Obal bude hotový za chviličku. Jeho navrhování je totiž velmi jednoduché, zvládnout by ho měl za pár chvil opravdu každý. Stačí jen následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách, přidávat obrázky, případně i text a doladit barevnost pozadí. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme je stejná, jako u krytů v naší nabídce, jeho kvalitou si proto můžete být jisti.