Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
XIAOMI MI 11 LITE
Xiaomi 11 Lite 5G NE Xiaomi 11T Xiaomi 11T Pro Xiaomi Mi A1 Xiaomi Mi A2 Xiaomi Mi A2 Lite Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi4c Xiaomi Mi4S Xiaomi Mi5 Xiaomi Mi5C Xiaomi Mi5s Xiaomi Mi5s Plus Xiaomi Mi5X Xiaomi Mi6 Xiaomi Mi6X Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 Lite Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9 Lite Xiaomi Mi 9 SE Xiaomi Mi 9T Xiaomi Mi 9T Pro Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10 Lite Xiaomi Mi 10 Pro Xiaomi Mi 10T 5G Xiaomi Mi 10T Lite 5G Xiaomi Mi 10T Pro 5G Xiaomi Mi 10 Ultra Xiaomi Mi 10 Youth Edition Xiaomi Mi 11 Xiaomi Mi 11i Xiaomi Mi 11 Lite Xiaomi Mi 11 Lite 5G Xiaomi Mi 11 Ultra Xiaomi Mi Max Xiaomi Mi Max 2 Xiaomi Mi Max 3 Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi Mix 2 Xiaomi Mi Mix 2S Xiaomi Mi Mix 3 Xiaomi Mi Note 2 Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi Note 10 Xiaomi Mi Note 10 Lite Xiaomi Mi Note 10 Pro Xiaomi Mi Play Xiaomi Pad 5 Xiaomi POCO F1 Xiaomi POCO F2 Pro Xiaomi POCO F3 Xiaomi POCO M3 Xiaomi POCO M3 Pro 5G Xiaomi POCO M4 Pro 5G Xiaomi POCO X2 Xiaomi POCO X3 Xiaomi POCO X3 NFC Xiaomi POCO X3 Pro Xiaomi Redmi 3 Xiaomi Redmi 3 Pro Xiaomi Redmi 3S Xiaomi Redmi 4 Xiaomi Redmi 4A Xiaomi Redmi 4 Prime Xiaomi Redmi 4X Xiaomi Redmi 5 Xiaomi Redmi 5A Xiaomi Redmi 5 Plus Xiaomi Redmi 6 Xiaomi Redmi 6A Xiaomi Redmi 6 Pro Xiaomi Redmi 7 Xiaomi Redmi 7A Xiaomi Redmi 8 Xiaomi Redmi 8A Xiaomi Redmi 9 Xiaomi Redmi 9A Xiaomi Redmi 9AT Xiaomi Redmi 9C Xiaomi Redmi 9T Xiaomi Redmi 10 Xiaomi Redmi 10x Xiaomi Redmi Go Xiaomi Redmi K30 Xiaomi Redmi K30S Xiaomi Redmi K30 Pro Xiaomi Redmi K30 Ultra Xiaomi Redmi K40 Xiaomi Redmi K40 Pro Xiaomi Redmi K40 Pro Plus Xiaomi Redmi Note 3 Xiaomi Redmi Note 3 Pro Xiaomi Redmi Note 4 Xiaomi Redmi Note 4 Pro Xiaomi Redmi Note 4X Xiaomi Redmi Note 5 Xiaomi Redmi Note 5 Pro Xiaomi Redmi Note 5A Xiaomi Redmi Note 5A Prime Xiaomi Redmi Note 6 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Redmi Note 7 Pro Xiaomi Redmi Note 8 Xiaomi Redmi Note 8 (2021) Xiaomi Redmi Note 8 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Xiaomi Redmi Note 9 Xiaomi Redmi Note 9S Xiaomi Redmi Note 9T 5G Xiaomi Redmi Note 9 Pro Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max Xiaomi Redmi Note 10 Xiaomi Redmi Note 10 5G Xiaomi Redmi Note 10S Xiaomi Redmi Note 10 Pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max Xiaomi Redmi Note 11 5G Xiaomi Redmi Note 11 Pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus Xiaomi Redmi S2
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi 11 Lite

Obaly pro Xiaomi Mi 11 Lite


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi Mi 11 Lite 5G, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vyrovnat a sjednotit

Výrobce uvádí, že zadní trojitá kamera v levém rohu telefonu Xiaomi Mi 11 Lite vystupuje nad tělo telefonu o 1,77 mm. Zdá se to jako nic, ale pokud tento smartphone položíte na nějaký nevhodný povrch, tato nerovnost může vést i k poškození telefonu. Vzhledem k tomu, že za odlehčenou variantu vlajkové lodi Xiaomi Mi 11 zaplatíte částku, která přesahuje 8 000 Kč, je na místě zamyslet se nad tím, jak mechanickému poškozování přístroje účinně zabránit. Řešení přináší kvalitní kryty na mobil. Díky svému rozvržení dokáží vyrovnat či dokonce zahladit veškeré prvky, které by jinak vystupovaly nad povrch telefonu. Pro další funkční součásti mají naopak příslušné otvory, aby telefon šel s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Samozřejmostí je také ohled k rozměrům telefonu. Naprostá většina chytrých telefonů se rozměrově liší. Jde sice často o nějaký ten milimetr, ovšem i na něm velmi záleží. Pouze obal, který počítá s rozměry toho kterého přístroje, může svou roli ochrany telefonu důsledně plnit.

Obaly na mobil proti mechanickému poškození

Kdyby byly chytré telefony záležitostí pár korun, navrhli bychom vám jednoduchý experiment: pořídit si dva přístroje a jeden týden běžně používat první z nich bez pouzdra na mobil a druhý týden druhý z nich s nasazeným obalem. Po jediném týdnu byste na vlastní oči viděli, jak dobrou službu kryty vašemu chytrému telefonu prokazují. Na těle telefonu bez obalu budou už po jediném týdnu běžného zacházení vidět nejrůznější oděrky, škrábance a špína. Přístroj se jim nevyhne, i když se budete snažit na něj dávat dobrý pozor. Pokud vám navíc upadne, je možné, že se poškodí nenávratně. Obaly na mobil totiž umí mimo jiné nechtěný pád utlumit. To všechno se týká i telefonu Xiaomi Mi 11 Lite, protože jeho tělo a boky nechrání žádný speciální odolný materiál. K oděrkám, škrábancům i špíně je stejně náchylný, jako většina smartphonů.

Vybírat si je zábava

Vybrat si pouzdro na mobil na vašem etuo.cz není jen nezbytnost, ale také zábava. Neustále se pro vás snažíme vymýšlet nové a nové motivy, designové kolekce, ale i typy krytů na mobil tak, aby si své pouzdro na mobil u nás našel opravdu každý. Neřídíme se přitom pouze módními vlnami, ale pamatujeme také na pěstitele nejrůznějších koníčků a kratochvílí. Silikonové kryty na mobil v naší nabídce může doprovázet nejrůznější další materiál, jako je kůže, kov či dřevo. Motivy umíme tisknout na záda krytu, ale najdete u nás i knížkové či flipové kryty s pohyblivým křídlem přes obrazovku. Výjimkou nejsou ani třpytivé obaly, které upoutají pozornost i na větší vzdálenost a velmi dobře se proto hledají. Odolné obaly si u nás vybírají třeba majitelé náročných profesí, ale i maminky od malých dětí. Na výběr je toho zkrátka spousta a vy si ho můžete pro začátek zjednodušit tím, že při vyhledávání pečlivě označíte model svého telefonu, abychom vám předkládali pouze kryty na mobil, které jsou pro tento přístroj jako dělané.

Pusťte se do toho sami

Zvláštní kategorii obalů na mobil tvoří kryty s vlastním motivem. Tuto možnost vám nabízíme, abyste mohli svému telefonu pořídit obal přesně podle svého. Samotné navrhování je velmi jednoduché. V první řadě vám ho velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, svými rozměry i rozvržením přesně odpovídá telefonu Xiaomi Mi 11 Lite. Plastický povrch krytu obsahuje veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. V neposlední řadě se na jednoduchosti celého procesu navrhování podílí rozvržení naší kreativní dílny. Jednoduše řečeno: snazší to už nemůže být. Na připravenou plochu umístíte jeden či více motivů, doplníte vhodnými slovy a případně upravíte barevnost pozadí. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete.