CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi Mi 10 Lite

Obaly pro Xiaomi Mi 10 Lite


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10 Ultra, Xiaomi Mi 10 Youth Edition, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1089
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Knížkové obaly na mobil Xiaomi Mi 10 Lite s krásnými potisky i jednobarevné kryty

Obaly pro mobily Xiaomi Mi 10 Lite máme v e-shopu Etuo.cz připraveny v kolekci velmi různorodých provedení. Snažíme se tak připravit obal na mobil Xiaomi Mi 10 Lite pro každého na míru jeho potřebám a vkusu. Jsou připravena elegantní a praktická knížková a flipová pouzdra na mobil Samsung Galaxy Note 10. Nebo raději sáhnete po jemných silikonových krytech na mobil Xiaomi Mi 10 Lite. Velmi populární záležitostí jsou i plastové kryty na mobil Xiaomi Mi 10 Lite s nejrůznějšími potisky. Kožené obaly na mobil Xiaomi Mi 10 Lite jsou velmi decentní a šik, stejně jako barevné kryty na mobil Xiaomi Mi 10 Lite. Ty se dají dobře ladit s oblečením. Nebo chcete něco trochu víc cool? Máme tady třpytivé kryty na mobil Xiaomi Mi 10 Lite a obaly na mobil s crazy potisky. A nesmíme zapomenout ani na vysoce odolné obaly na mobil Xiaomi Mi 10 Lite s hliníkovým rámem.

Obal na mobil Xiaomi Mi 10 Lite je účinnou ochranou i krásným doplňkem

Kryty na mobil Xiaomi Mi 10 vnímat jako součást vašeho osobního outfitu. Skvělé jsou jednobarevné silikonové kryty na mobil Xiaomi Mi 10 Lite i krásné knížkové obaly. Obaly na mobil Xiaomi Mi 10 Lite mohou mít potisk krásných fotografií či autorských grafik. Motivy jsou různorodé. Je tu něco pro milovníky přírody, romantiky i filmové fanoušky. Z víc než 300 motivů si určitě vyberete. A pozor, každý obal na mobil Xiaomi Mi 10 Lite, spolehlivě ochrání mobil před mechanickým poškozením a nečistotami. Jsou z kvalitních materiálů a v rozměrech mobilu Xiaomi Mi 10 Lite. Mají otvory pro foťák či tlačítka na správných místech.

Smartphone Xiaomi Mi 10 Lite

I když je chytrý mobil Xiaomi Mi 10 Lite odlehčenou verzí svého vybavenějšího bratra, nemusí se vůbec stydět. Nabízí super výkon i fotoaparát.