Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi Mi 10

Obaly pro Xiaomi Mi 10


?

Jak si ověřit model telefonu?

Filtry Sbalit
Model zařízení 1098
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty na mobil Xiaomi Mi 10, luxusní obaly i crazy pouzdra

Mobil Xiaomi Mi 10 je velmi dobrý parťák a jako takový si zaslouží slušivý kabát. Připravili jsme proto pro něj hodně pestrý výběr obalů, pouzder a krytů. Spolehlivým základem jsou silikonové kryty na mobil Xiaomi Mi 10. Ochrání záda mobilu, mohou být jednobarevné, se zajímavým potiskem nebo různými efekty. Další možnosti je pevný plastový kryt na mobil Xiaomi Mi 10, který je podobný jako silikonový, jen postrádá jeho měkkost. Velmi oblíbené pro svůj design i ochranu celého mobilu Xiaomi Mi 10 jsou knížkové a flipové obaly na mobil. Mohou zároveň sloužit jako peněženka nebo praktický stojánek. Na jednání a do společnosti jsou jedinečné kožené obaly na mobil Xiaomi Mi 10.

Proč pořídit obal na mobil Xiaomi Mi 10 a proč ne jeden

Obal na mobil Xiaomi Mi 10 poskytuje telefonu ochranu před poškozením jeho vnějšího pláště. Pokud máte knížkový či flipový obal na mobil Xiaomi Mi 10, tak ten ochrání i obrazovku telefonu. Navíc obal na mobil Xiaomi Mi 10 se dá dobře čistit. Můžete ho lehce sejmout, důkladně omýt ve vodě s mýdlem a po dobrém vysušení opět nasadit. Zvýšíte tak osobní ochranu před různými viry, což je stále velmi aktuální. Obal na mobil Xiaomi Mi 10 může sloužit jako módní doplněk, ale také praktická ochrana. Ceny jsou velmi příznivé, můžete si tak pořídit jeden obal na mobil Xiaomi Mi 10 s krásným potiskem pro radost, druhý decentní od zaměstnání a jeden vysoce odolný na víkendové výlety do přírody.

Kamarád pro dlouhé dny mobil Xiaomi Mi 10

Smartphony Xiaomi Mi 10 opět patří mezi povedená zařízení, která poskytnou dobrou službu nejen pro volání a psaní zpráv, ale také pro ukrácení volného času. Hodně zábavy a povedené snímky slibuje i velmi slušně vybavené fotoaparát mobilu Xiaomi Mi 10.