+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi 12X

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Co je to X?

Telefon Xiaomi 12X je dalším z trojice telefonů, které čínská značka uvedla na evropský trh na konci prvního čtvrtletí roku 22. Na první (i spoustu dalších) pohled telefon vypadá stejně jako vlajková loď Xiaomi 12. V čem se tedy liší? Pokud bychom si vedle sebe postavili technické parametry obou přístrojů, křížek bychom našli pouze u bezdrátového nabíjení. To v případě x-kového modelu chybí. Také procesor není tak zářivě výkonný jako u vybavenějšího přístroje. Tyto dvě drobnosti se však nezanedbatelným způsobem promítají do ceny, která je hned o několik tisíc nižší, než u modelu bez přídomku X. Tělo telefonu je ze skla, kdežto boky přístroje z hliníku. U modelové řady 12 došlo k výraznému zmenšení. Telefon se proto velmi dobře drží v ruce. Přesto je namístě porozhlédnout se po náležité ochraně.

Kryty na mobil Xiaomi 12X

Obaly na mobil Xiaomi 12X prokazují přístroji mnohonásobnou službu. Jak už jsme uvedli, telefon není žádný obr, jeho obrazovka měří „jen“ 6,28 palce. Pouzdra na mobil z vašeho etuo.cz respektují každý milimetr přístroje tak, aby do nich telefony dobře zapadly a v obalu se nepohybovaly. Jejich sundávání přitom stále zůstává jednoduché. Po obvodu krytů určených pro mobil Xiaomi 12X najdete celou řadu otvorů a výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Co naopak chybí, je výřez pro 3,5mm konektor jack, protože ten na přístroji chybí. Jakmile obal na telefon nasadíte, půjde ovládat, připojovat a nabíjet tak, jak jste zvyklí, aniž byste ho museli pokaždé vyndávat. Spolu s ním se významně zvýší odolnost přístroje vůči oděrkám, škrábancům i špíně. Velmi snadno se může stát, že když obal odejmete po měsících běžného používání a telefon lehce očistíte, vykoukne na vás ve stejné podobě, jako když jste si ho poprvé přinesli domů.

Vybírejte tak, aby to po všech stránkách fungovalo

Vybrat si perfektní obal pro svůj telefon je poměrně zodpovědný úkol. Telefon míváme na očích opakovaně každý den. Když si obal dobře vyberete, může pro vás být trvalým zdrojem radosti, dobré nálady, čí připomínkou něčeho, co máte opravdu rádi. Řada lidí se z tohoto důvodu soustředí převážně na vzhled. Samotné uspořádání pouzdra na mobil je však také významné. Pokud až dosud chránily vaše telefony silikonové obaly, nemusí pro vás být snadné zvyknout si například na knížkové či flipové kryty, pro které je typické pohyblivé křídlo. Estetika by neměla jít na úkor funkčnosti. V naší nabídce si však spolehlivě vyberete. Nejrůznějších typů krytů na mobily máme veliké množství a další stále přibývají. V poslední době je to například rozsáhlá nabídka krytů s imitací mramoru, dál kryty korkové, kovové, či třpytivé, obaly, které mají plastický povrch a dobře se drží v ruce nebo výjimečně odolné kryty, které často splňují náročné vojenské normy.

Podle vašich představ

Pokud se vám přihodilo, že jste v naší nabídce našli perfektní silikonové pouzdro s motivem, který vám opravdu sedí, ale zrovna ho nenabízíme v knížkové variantě nebo naopak, nevěšte hlavu. Vždycky je tu možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Navrhování designu pouzdra se totiž netýká jen motivů z vašich fotoaparátů či z internetu. Pro tyto účely je vám plně k dispozici naše obří obrazová galerie, kde snadno najdete motiv, který vás původně zaujal. Velkou výhodou je, že tento motiv můžete upravit a uzpůsobit si tak, aby vám co nejlépe vyhovoval. Můžete ho dokonce zkombinovat s nějakou jinou fotkou, či doplnit vhodnými slovy. Je to opravdu jen na vás. Kryty s vlastním motivem jsou čím dál oblíbenější. U nás je navíc tiskneme stejnou technikou jako jiné obaly v naší nabídce. Za kvalitu tisku a stálost barev proto dokážeme ručit.