Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi 12T

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Se Xiaomi 12T můžete jet stále naplno

U novinky Xiaomi 12T nás jako první zaujala baterie s kapacitou 5 000 mAh se super rychlým nabíjením. 120 W se postará o to, aby byl telefon nabitý na 100 % za neuvěřitelných 19 minut. Pokud jste si ho zakoupili, pravděpodobně nejste zvyklí telefon příliš odkládat ke zdlouhavému nabíjení. Čím více a častěji však s telefonem zacházíme, tím více riskujeme jeho poškození. Při přenášení se může potkat s dalšími ostrými předměty a poškrábat se či zašpinit, při telefonování, psaní, natáčení či focení může zase nedopatřením vypadnout a v nejhorším případě prasknout. Proti všem těmto nežádoucím následkům běžného používání vás pomohou ochránit spolehlivé obaly na mobil Xiaomi 12T z nabídky vašeho etuo.cz. Různé oděrky, škrábance či špínu schytají ochotně namísto cenného přístroje. V případě nechtěného pádu zafungují jako jakýsi nárazník, který v lepším případě pád zmírní, v tom nejlepším zajistí, aby z toho váš telefon vyšel bez jakékoli úhony.

Kryty na mobil, které počítají se vším

Pro navržení spolehlivého pouzdra na mobil musíme znát přesné rozměry zařízení. Počítá se přitom každý milimetr v každém směru. Pouze obaly na mobil, které telefon pevně obemknou, budou schopné plnit svou úlohu opravdu svědomitě. Plastický povrch se postará o to, abyste pouzdro nemuseli z telefonu prakticky nikdy sundávat. Má totiž celou řadu výřezů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Mimo jiné zarovná s ostatním povrchem také soustavu zadních kamer, která je na poměrně vystouplém ostrůvku. Když telefon bez obalu položíte zadní stranou dolů, bude se mírně kolébat. Kryty na mobil z vašeho etuo.cz tuto nerovnost napraví a vašemu telefonu Xiaomi 12T poskytnou komplexní ochranu.

Obaly, které se starají i o ochranu obrazovky

Těžištěm každého chytrého zařízení je dotyková obrazovka. Obaly na mobil z vašeho etuo.cz jsou sice primárně určené k ochraně zad a boků přístroje, ale vždy si zároveň kladou za cíl poskytnout alespoň částečnou ochranu i vašemu displeji. Silikonové kryty v nejrůznějším provedení na to jdou tak, že drobně vystupují nad displej. Když položíte telefon obrazovkou dolů na rovný povrch, vůbec se ho nedotkne. V ochraně displeje si ještě o něco lépe vedou obaly knížkové či flipové. Vděčí za to pohyblivému křídlu, které násobí ochranu obrazovky vždy, když na ni nepotřebujete nic dělat. V každém případě vám však doporučujeme ochranu displeje ještě navýšit pomocí tvrzeného ochranného skla či účinné fólie. Vybírat přitom můžete i z naší nabídky. Toto pravidlo platí i v případě, že zvolíte kryty odolné. Ty sice velmi často splňují náročné vojenské normy, takže s nimi telefon snese i trochu drsnější zacházení, obrazovku však nechávají přístupnou, proto se její zesílená ochrana určitě vyplatí.

Naše práce nás baví

Pevně doufáme, že je na naší práci znát, jak moc nás navrhování krytů na mobil baví. Pro nové přístroje, které se na trhu objevily teprve nedávno, máme v záloze i několik desítek stránek návrhů. Během navrhování jsme stačili navštívit říše zvířat, rostlin, věcí, lidí i čiré abstrakce. V poslední době jsou velmi oblíbené třeba naše kryty s imitací mramoru, které mají třpytivé fragmenty. Máme něco pro vážnější i hravější povahy. Obaly na mobil Xiaomi 12T navíc dělíme do tematických kolekcích, třeba podle ročních období, nebo významných událostí v průběhu roku. Vzhledem k cenám, které jsme nastavili opravdu přátelsky, se může stát, že si krytů vyberete dokonce více a budete je střídat podle momentální nálady či oblečení. Pokud si sami chcete vyzkoušet, jak zábavné navrhování krytů na mobil je, stačí zvolit jednu z možností „navrhnout kryt“. Celý nástroj k navrhování krytů s vlastním potiskem jsme zjednodušili natolik, že stačí pouze následovat výzev na jednotlivých tlačítkách. Tak snadné to je. Tak se pusťte do vybírání, ať může být váš perfektní obal brzy na cestě k vám.