+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi 12 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Sebevědomě vpřed

Čínské značce Xiaomi v poslední době rozhodně nechybí sebevědomí. Za nejvybavenější telefon novinkové řady 12, Xiaomi 12 Pro si říká o částku, která je typická spíše pro telefony od konkurenčního Samsungu či Applu. Právě poslední jmenovaná společnost je pro asijskou firmu velkým vyzyvatelem. Netají se tím, že by chtěla konkurovat právě výrobkům s ikonickým nakousnutým jablkem. Přinejmenším se to týká ceny. Výbavu mívají telefony z východní části zeměkoule zpravidla vždy lákavější. V případě telefonu Xiaomi 12 Pro chtějí zaujmout hned třemi fotoaparáty s neuvěřitelnými 50 Mpx, ultra rychlým nabíjením, které to zvládne z nuly na sto za bezkonkurenčních 18 minut, nebo hned na čtveřici reproduktorů, které zajistí zvuk jako nikdy před tím. Teď jde jen o to, jakou budou mít potenciální zájemci vůli si tyto přístroje kupovat.

Pouzdra na mobil Xiaomi 12 Pro

U telefonu s takovou cenovkou je volba spolehlivé ochrany více než na místě. Chránit totiž budete především svou investici. Telefon Xiaomi 12 Pro je největší z celé produktové řady. Úhlopříčka displeje měří 6,73 palce. Kryty na mobil z etuo.cz počítají nejen s každým jeho milimetrem, ale také se všemi otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon tak půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Díky promyšlenému konstrukčnímu i materiálovému uspořádání dokáží obaly na mobil odrazit většinu útoků ostrých předmětů, které by mohly telefon nenávratně poškodit. Tyto útoky se odehrávají převážně v našich kapsách či kabelkách, takže o nich nemusíme mít ani potuchy. Každý, kdo má nějakou zkušenost s přenášením a zacházením s telefonem bez obalu jistě potvrdí, že pouzdra na mobil se svého úkolu umí zhostit opravdu se ctí. Rozdíl, mezi chráněným a nechráněným přístrojem je po čase opravdu značný. Své spolehlivé vlastnosti umí kvalitní kryty na mobil prokázat i v případě pádu. Pokud k němu dojde, pohltí velkou část jeho energie, takže z něj s trochou štěstí telefon vyjde bez úhony.

Vybírejte to, co vám sedne

U většiny uživatelů mobilních telefonů můžeme vysledovat jistou oblibu konkrétních typů krytu na mobil. Někteří nedají dopustit na obaly silikonové, které kryjí záda a boky přístroje a přitom nechávají obrazovku zcela přístupnou. Jiní naopak dávají předost pohyblivým křídlům, které poskytují zesílenou ochranu také obrazovce. Knížkové či flipové obaly mají proto v naší nabídce velmi široké zastoupení. Nezapomínáme však ani na ty, kteří volí méně tradiční materiálové provedení, třeba korek, kov, či veganskou kůži. Třpytivé obaly doporučujeme nejen všem, kdo rádi vyčnívají z řady, ale i těm, kdo telefon často hledají. Všimnout si jich jde mnohem snadněji než jakýchkoli jiných. Odolné kryty na mobil zase poslouží všem, kdo svůj telefon nejsou zvyklí příliš šetřit. Tyto kryty často splňují náročné vojenské normy.

Ještě jsou tu kryty s vlastním motivem

Navzdory naší široké nabídce se může stát, že budete mít o svém obalu zcela konkrétní představu. V takovém případě doporučujeme využít možnosti „navrhnout kryt“. Jakmile ji zvolíte, octnete se v naší kreativní dílně, kde si může obal podle svých představ navrhnout opravdu každý. Motivů či obrázků můžete dokonce přidat více a na plochu je rozmístit tak, aby vypadaly co nejlépe. Velmi vám to usnadní přítomnost výřezů, zvlášť toho pro zadní kameru. Díky němu získáte lepší představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Vyhrát si můžete i s obrázky naší galerie, která je vám pro tento účel zcela otevřená. Textovým tlačítkem můžete zvolený motiv či motivy doprovodit vhodnými slovy. Před odesláním si celkový vzhled dobře zkontrolujte. Doporučujeme přitom zohlednit i barvu pozadí tam, kam nedosáhne váš motiv. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je však stejná jako u krytů na mobil v naší nabídce. Kvalitou výsledku si proto můžete být jisti.