CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Xiaomi 12

Obaly pro Xiaomi 12


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Xiaomi 12 Lite, Xiaomi 12 Pro, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1089
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obaly na mobil, které pomohou uchovat původní vzhled

Premiéra telefonů Xiaomi z řady 12 se konala v domovské Číně už v prosinci roku 21. Uvedení na evropský trh bylo oznámeno na půlku března prostřednictvím videokonference. Odborná veřejnost se však shoduje, že telefon nezaznamená žádnou změnu oproti modelům prodávaným v zemi s nejdelší zdí na světě. Za telefon s řadou pokročilých funkcí si výrobce říká v přepočtu okolo 20 000 Kč. Nabízí za ně vysokou obnovovací frekvenci displeje, rychlý procesor i nabíjení. Vzhledem k financím, které je nutné vydat, je však na místě pořídit pro něj kvalitní obal, který pomůže přístroji zachovat si svůj původní vzhled po mnohem delší dobu.

Xiaomi 12 na míru

Zdálo by se, že když se současná velikost telefonů pohybuje v rozmezí několika málo centimetrů a když každý telefon nabízí více čí méně podobnou výbavu, nebude problém najít dva telefony s podobnou velikostí a funkčním uspořádáním. Opak je však pravdou. Ve třech rozměrech a několika málo otvorech je možné vytvořit tak velké množství kombinací, že dva stejné kryty na mobil aby člověk pohledal. Pokud však mají pouzdra na mobil plnit svou roli opravdu svědomitě, musí počítat s každým jednotlivým milimetrem i otvorem pro všechny funkční i ovládací tlačítka a prvky. Jen tak mohou tvořit spolehlivý štít proti oděrkám, škrábancům i špíně a pomáhat zmírňovat či zcela zamezovat následkům pádů, se kterými má svou vlastní zkušenost prakticky každý uživatel.

Zaměřte se na vzhled

V nabídce etuo.cz jistě objevíte kryt na mobil Xiaomi 12, který vám bude po všech stránkách vyhovovat. Máme něco pro držitele nejrůznějších koníčků, zálib či zaměstnání i pro vyznavače jednoduché elegance. Široký výběr však může poněkud zaskočit. Namísto listování desítkami návrhů doporučujeme využít možnost filtrování. S její pomocí se můžete soustředit na výběr správného typu a potom už plně zaměřit svou pozornost na konkrétní vzhled. Nejvíce zástupců u nás mají tradičně silikonové kryty na mobil, které spolehlivě kryjí záda i boky přístroje. Zdatně jim přitom sekundují obaly knížkové. Jejich pohyblivé křídlo násobí plochu, která může nést nějaký motiv. Výjimkou však nejsou ani obaly vytvořené z méně tradičních materiálů jako je korek, kov či kůže, nebo obaly třpytivé či ty, které mají na dotyk příjemný plastický povrch. Na své si u nás přijdou i ti, kdo mají zájem o odolné obaly, které často splňují náročné vojenské normy.

Jděte na to podle svého

Při listování vám jistě neunikla možnost navrhnout si kryt podle svého. Pokud ji zvolíte, ocitnete se v naší kreativní dílně, kde dokáže za pár minut vytvořit obal podle svých představ úplně každý. Je to totiž velmi jednoduché. Plocha, na které tvoříte, svým uspořádáním přesně odpovídá telefonu Xiaomi 12. Veškeré výřezy a otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu můžete svůj motiv či motivy umisťovat, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudete s výsledkem zcela spokojeni. Textové tlačítko umožní doprovodit obrazový motiv vhodnými slovy. Velmi oblíbené je v případě, že obal plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. V takovém případě je vždy dobré si znovu ověřit, zda má dotyčný skutečně telefon Xiaomi 12. Jen tak může dárek nejen potěšit, ale i spolehlivě posloužit. Před dokončením doporučujeme využít i tlačítko na úpravu barevnosti pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv by totiž v opačném případě zůstala původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom používáme, je shodná jako u ostatních obalů v naší nabídce. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti. Tak popusťte uzdu své fantazii a vtiskněte svému obalu vzhled, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě.