+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi 11T Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Opravdu nadupaný přístroj

Jakmile si výrobce dá do názvu telefonu slůvko „Pro“, můžete si být jisti, že jde o jeden z nejlépe vybavených telefonů dané série. Telefon Xiaomi 11T Pro přitom není výjimkou. Výrobce uvádí, že telefon předchozí modelové řady předčí v rychlosti až od 35 %. Výkon grafického procesoru je zároveň až o čtvrtinu lepší než u jeho přímého předchůdce. Za své dobré vlastnosti si čínské Xiaomi říká o téměř 17 000 Kč. Pokud jste však příznivci této značky a parametry nového telefonu Xiaomi 11T Pro vás okouzlí, nemusíte s jeho nákupem váhat. Na vašem etuo.cz přitom můžete za zlomek ceny dokoupit příslušenství, které vám pomůže k tomu, aby s vámi tento telefon vydržel co nejdéle. O záda, která skrývají ten neuvěřitelný výkon, se postarají kvalitní kryty na mobil. Citlivý displej si vezmou na starosti tvrzená ochranná skla na mobily či fólie na displej. Vše z toho najdete u nás v celé řadě provedení. Stačí si vybrat.

Pouze kvalitní kryty na mobil

Aby se obaly na mobil dostaly do našeho výběru, musí splňovat celou řadu kritérií. V první řadě musí telefonu dobře padnout. Při nákupu pouzdra na mobil totiž záleží na každičkém milimetru. Jen dobře padnoucí pouzdro na mobil telefon dobře uchytí, zajistí jej proti vyklouznutí, zároveň umožní přístup ke všem jeho ovládacím a funkčním prvkům. O tom, že ho na telefonu máte nasazený, byste po čase vůbec neměli přemýšlet. Stane se jeho nedílnou součástí a účinnou ochranou před veškerými nástrahami, které na telefony číhají. Na mysli nemáme jen nejrůznější oděrky, škrábance či špínu, ale také ochranu proti pádu. Výrobce sice u tohoto konkrétního modelu hovoří o tom, že by měl přežít i pád z dvoumetrové výšky, vyšší ochranou v podobě krytu na mobil však tento fakt jen posílíte.

Designové doplňky pro váš Xiaomi 11T Pro

Naše nabídky krytů na telefon jsou tradičně velmi bohaté. Listovat stránkami může zabrat poměrně dost času. Zatímco pro někoho je nakupování velká zábava, pro jiné bude jednodušší použít filtrování. S jeho pomocí můžete prohlížet pouze takové typy krytů na mobil Xiaomi 11T Pro, které zvažujete a soustředit se výhradně na design. Pokud vás ze všeho nejvíce baví silikonové kryty na mobil, listováním několika stránkami se přesto nevyhnete. V této kategorii totiž máme opravdu velké množství zástupců od průsvitných, přes jednobarevné až po nejrůznější potisky. Knížkové kryty na mobil Xiaomi 11T Pro těm silikonovým zdatně sekundují. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které násobí ochranu displeje. Vždy ji však doporučujeme pojistit prostřednictvím kvalitního skla či fólie. Pokud jste příznivci méně tradičních materiálů, jako je kov, kůže či sklo, i pro vás máme dobré zprávy. V naší nabídce najdete celou řadu krytů, které s těmito materiály pracují. Svou pozornost však můžete zaměřit také na odolné kryty, třpytivé kryty či třeba takové, které zdobí plastický povrch.

Vytvořte si kryt na míru

Pro řadu lidí je důležité, aby jejich kryt nesl motiv, jaký při nejlepší vůli navrhnout nedokážeme. Třeba jejich partnera, děti, či domácí mazlíčky. I v takovém případě však máme řešení. Stačí si zvolit jeden z krytů na mobil Xiaomi 11T Pro, který nese nápis „navrhnout kryt“. Jakmile tuto možnost zvolíte, ocitnete se na stránce, která vám vytvoření originálního krytu podle vašeho návrhu umožní. Samotné tvoření je velmi snadné. Stačí jen dělat to, co napovídají jednotlivá tlačítka. Obrázků či motivů můžete dokonce zvolit více a vytvořit zajímavou koláž. Jako zdroj vám přitom může sloužit třeba vaše fotogalerie. Vedle toho se však nabízí nekonečné možnosti internetu nebo naše galerie, která vás svým obsahem jistě velmi překvapí. Jakmile budete se svým návrhem spokojeni, objednávku jednoduše potvrďte. My se jí ihned začneme věnovat, takže